Czy ja lub bliska mi osoba jest uzależniona od hazardu?

Moderatorzy: anwaz, admin

Re: Czy ja lub bliska mi osoba jest uzależniona od hazardu?

Postprzez kiedyskiedys » 03 Kwi 2017, 17:55

pavko napisał(a):Ja wiem, że potrzebuję pomocy i bez pomocy nie dam rady, już to wiem, ale wciąż walczę. Tak, ale tylko dlatego, żeby jakoś to wszystko pospłacać!.

Juz juz witał się z gąską...
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez pavko » 03 Kwi 2017, 19:32

Siedzę i myślę i nic nie mogę wymyślić a taki piękny jest teraz czas (wiosna), który jak na razie w ogóle mnie nie cieszy. Taki piękny czas, każdy pyta kiedy na grzybki a ja tyle czekałem na ten moment i co ?!. Nic, myśli gdzie indziej.

I teraz mi się przypomniało jak byłem mały i wszystkie pieniądze co miałem i podebrałem rodzicom przegrałem na fliperach!.

I jeszcze pomyśleć o tych wszystkich sprawach w sądach (niespłacane kredyty) a gwarantowałem, że moja sytuacja finansowa jest OK. A ja nigdy nie notowany a tu taki szok!. Aż nie chcę się żyć, gdy wszystko do życia się budzi :( .

I pomyśleć Monar, co drugiemu kojarzy się z narkotykami, terapia, miting, ośrodek zamknięty no tak pomyślą... psychiczny! Kto zrozumie takiego jak ja?! Tylko kto to przeszedł.
Awatar użytkownika
pavko

Postprzez Aga43 » 03 Kwi 2017, 20:30

pavko napisał(a):tak pomyślą... psychiczny! Kto zrozumie takiego jak ja?! Tylko kto to przeszedł.

Nie tylko,dla mnie nie jesteś psychiczny.
Zacznij myśleć pozytywnie.
Aga43

Miejscowość: Toruń

Postprzez miszokienka » 03 Kwi 2017, 21:08

Wiesz pavko. Tylko, że to już wszystko się stało. Teraz tylko od Ciebie zależy kto co o Tobie będzie myślał. Jeśli nic ze sobą nie zrobisz to pewnie będzie tak jak piszesz. Jeśli zaczniesz zmianę życia na lepsze to będziesz znał swoją wartość bez potrzeby słuchania opinii innych.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Postprzez Agnieszka1234 » 03 Kwi 2017, 21:30

pavko napisał(a): Kto zrozumie takiego jak ja?!

mnóstwo osób, znajdziesz ich na mitingu
powodzenia
Agnieszka1234

Postprzez kiedyskiedys » 05 Kwi 2017, 22:58

pavko napisał(a): Kto zrozumie takiego jak ja?!

paru tu znajdziesz
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez nałogowiec » 26 Maj 2017, 23:48

Słuchaj, pavko tu na forum nie masz się czego wstydzić, ja też święty nie jestem. Kiedy trwałem w poczuciu winy lub krzywdy bardzo się rozżalałem nad sobą , co mi nie służyło. Byłem wycofany i dopadała mnie apatia. Zrozumiałem że nie pójdę do przodu dopóki nie zmienię swojego myślenia i nastawienia. Zacząłem mówić o uczuciach , potrzebach, stawiać granice i wyznaczać nowe cele. Lepiej siebie obserwowałem i planowałem. Zauważyłem że jeśli nie polubię siebie i nie zacznę siebie szanować to inni też tego nie zrobią.
" Świado­mość nie przychodzi bez bólu. "
nałogowiec

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Katoria88 » 11 Sie 2017, 06:59

Dokładnie, szacunek do samego siebie to już pozytywna zmiana, głowa do góry, trzeba pokonywać słabości!
Katoria88

Poprzednia

Wróć do Pytania dotyczące zdrowienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości