MĄŻ HAZARDZISTA CHCE ODEJŚĆ I CHCE ZOSTAC M

Moderator: kaśka

Postprzez izolda85 » 28 Cze 2020, 21:48

He i weź tu bądź mądry człowieku. Przecież odwiedzać rodziny mu nie zabronie. On po pracy jedzie do mamy na obiad normalnie nie mogę. taka to pomoc rodziny najpierw mowili że musi odbic się od dna i wlasnie mu w tym pomagają żeby każdy miał takie dno, moim zdnaiem on siedzi sam w swoim wynajmowanym moeszkaniu i wieczory ma tylko dla siebie i co tu miało by to powstrzymać żeby nie grać jak ulozylo się wszystko po jego mysli komfort gry jest, jest nikt w nocy nie wstanie ani zona ani dziecko i weź tu nie graj, nie wierzę że nie gra pod jednym dachem że mną 3 lata krył się nie bal że to zostawię czy boi się o rozwód korzysta póki może z wolności...
izolda85

Postprzez Marta 33 » 29 Cze 2020, 06:27

Wywnioskowalas, ale czy ktoś zcjego strony rzeczywiście powiedzial, ze mu nie pomagassz, bo nie mieszkacie razem, prawdopodobnie jego strona nie ma pojęcia o skali problemu, wielu ludzi traktuje hazard jak jakąs rozrywke, uważając, że można to w kazdej chwili zakończyć, skupiają się głównie na dlugach gracza, myslac, że wystarczy, że hazardzista spłaci dlugi i będzie po sprawie
Marta 33

Postprzez izolda85 » 29 Cze 2020, 17:17

Znają całą historię mojego męża a ich syna i brata jego tata ma ten sam problem narobił nie wiarygodnych długów przed tym jak syn zaczął grac już podobnie patologicznie. Więc wiedzą z czym się wiąże dalsza gra syna. Ojciec spłaca do dziś swoje długi mieli wiele nieprzyjemnosci z tym związanych . Jak jego ojciec robił te wielkie długi mój mąż na początku naszej znajomości szedł jego śladami chyba nie myśląc że skończy jak jego ojciec. tylko że jego ojciec mial już dorosle dzieci żona nie byla od niego zależna nie mieli mieszkania pod kredyt hipoteczny więc nasza historia potoczyła lub może potoczyc się dużo gorzej...
izolda85

Postprzez Marta 33 » 29 Cze 2020, 21:25

Przykro mi, rzeczywiście sytuacja nieciekawa, ojciec mojego exmeza pił, byly i dlugi ale oczywiście nieporównywalnie mniejsze od tych hazardowych syna...
Marta 33

Postprzez kaśka123 » 30 Cze 2020, 11:49

'Ratowali' ojca, teraz ratują syna. Nikt nie wyszedl ze swojej roli.
kaśka123

Poprzednia

Wróć do Mój partner jest Hazardzistą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości