Kocham hazardzistę który mnie porzucił.

Moderator: kaśka

Postprzez asia » 07 Sty 2020, 14:28

Smutne jest też to, że rzucił, nie rzucił , po raz trzeci i dlaczego - że to wszystko determinuje poczucie własnej wartości.
Tak jakby reszta życia/świata nie istniała.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Aga43 » 07 Sty 2020, 14:40

smutna_zagubiona,
Zrób sobie prezent,kup książkę Robin Norwood -kobiety, które kochają za bardzo.
Aga43

Miejscowość: Toruń

Re: Kocham hazardzistę który mnie porzucił.

Postprzez smutna_zagubiona » 07 Sty 2020, 16:36

Czytałam. Nie pomogło :(
smutna_zagubiona

Postprzez chłop ze wsi » 07 Sty 2020, 16:52

Bo czytanie jest przereklamowane.Zabiera czas. Czepiłaś się tego faceta jak pijany płotu i z podobnym skutkiem. Puść, upadniesz ale się podniesiesz i pójdziesz dalej. Pijakowi zajmuje to kilka godzin , Tobie pewnie w miesiacach trzeba liczyć ale pójdziesz.
smutna_zagubiona napisał(a):Zaczynam mieć żal do siebie-ze sama to sobie zrobiłam. Pozwoliłam znaczy się

Od urodzenia masz takie użalanie się? Ludzie się mylą, idą w złą stronę ale jak się zorientują potrafią zmienić drogę. Ty też.
Jest list hazardzisty.Czytaj , stosuj.
Napisane bądź konsekwentna. Czyli - koniec związku to koniec związku.Zadzwoni -odbierz ,"Nie dzwoń więcej".Koniec. Kropka.Odłóż słuchawkę. Wolno Ci też tak się bujać jak do tej pory- jest , nie ma , jest , nie ma. Sama decydujesz.
Powodzenia.
chłop ze wsi

Postprzez Sowa » 08 Sty 2020, 01:09

smutna_zagubiona, czy jest coś, cokolwiek w Twoim życiu, w Tobie, z czego jesteś zadowolona, czym się cieszysz?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Postprzez kaśka123 » 08 Sty 2020, 20:23

Standard, 2-3 miesiące jako takiej wstrzemiezliwosci od gry i od nowa Polska ludowa... Już pomijając czy gra, nie gra, czy co tam sobie robi; miejżesz dziewczyno trochę szacunku do samej siebie i nie daj sobą miotac w prawo lewo i jak mu tam jeszcze pasuje. Jak jesteś mu na ręke to Cię ma, a jak nie, to wrzuca do piwnicy w ciemny kąt, żeby za jakiś czas znowu wyjąć. A Ty tak Pozwalasz sobą manipulować.
To niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, uzalanie się- jak najbardziej mogło się teraz 'uwydatnic' w przyplywie tych wszystkich wydarzeń, ale genezy szukać trzeba głębiej. To nie partner powoduje że czujesz się winna, bo Cię ktoś oszukał. On Cię oszukuje ale poczucie winy generujesz sobie sama. I to Twoj sposób widzenia. żeby lepiej żyć idź na terapię. Porządną a nie jakieś tam dwa spotkania z psychologiem, bo to żadna terapia. A jak nie, to status quo
kaśka123

Postprzez Marta 26 » 08 Sty 2020, 21:37

Kaśka w samo sedno, czasem trzeba odpuścić, ile można dać się wykorzystywać... Na jednym doopku swiat się nie konczy, zawsze mozesz znalesc kolejnego palanta :lol:
Carpe diem!
Marta 26

Miejscowość: Iława

Postprzez Agnieszka1234 » 09 Sty 2020, 10:11

smutna_zagubiona napisał(a):chciałabym po prostu zrozumieć tą sytuację.
czemu kolejny raz mnie tak potraktował.

bo mógł

smutna_zagubiona napisał(a):Zrozumienie-poznanie realnej wersji mogłoby trochę odzyskać zaufanie do siebie-do swoich odczuć, osądów realnego obrazu siebie.

i tej realnej wersji oczekujesz od czynnie uzależnionego faceta, który tak Cię traktuje ? Który żyje w swoim własnym świecie ? Oj Magda Magda, ściemniasz siebie po całości.
Wyjdź dziewczyno z tej roli ofiary.
Zaufanie, Twoja wartość jest w Magdzie i w niej tego szukaj, a nie od jakiegoś zaburzonego kolesia. Lub od kogokolwiek innego.
Tu się podpiszę pod Kaśką.
kaśka123 napisał(a):Porządną a nie jakieś tam dwa spotkania z psychologiem, bo to żadna terapia.

Inaczej dalej będziesz uprawiała (nie obraź się) jakieś górnolotne pitu-pitu z którego nic nie wynika. Tylko tyle, że wciąż cierpisz i wciąż się łudzisz.

Howgh !
Agnieszka1234

Postprzez smutna_zagubiona » 09 Sty 2020, 11:40

Czym dłużej go nie ma, tym bardziej realnie widzę ten związek, jego, jego zachowanie wobec mnie. Iluzja opada. Nie nadawał się do życia a na pewno nie że mną. I nie chce mieć z tym człowiekiem już nic wspólnego, nie wyobrażam go sobie w moim życiu. Czuje się kiepsko po tym rozstaniu ale inaczej, lepiej niż poprzednio.
Na terapię chodzę od 1,5r regularnie co tydzień więc nie jakieś pitu pitu.
smutna_zagubiona

Postprzez smutna_zagubiona » 09 Sty 2020, 12:47

Aha, dziękuję za Wasze posty :)
smutna_zagubiona

Postprzez chłop ze wsi » 09 Sty 2020, 18:03

smutna_zagubiona napisał(a):Na terapię chodzę od 1,5r regularnie co tydzień więc nie jakieś pitu pitu

Po owocach ich poznacie !!!! A u Ciebie jeszcze nawet nie zakwitło.
Chodzenie dla zabicia czasu marnym jest sposobem.
Powodzenia
chłop ze wsi

Postprzez Marta 26 » 09 Sty 2020, 19:36

Półtora roku chodzisz na terapię, i nic w tobie nie zatrybilo? Jak to możliwe w ogóle, mi juz parę wizytcll w poradni leczenia uzależnień otworzylo oczy,
Carpe diem!
Marta 26

Postprzez smutna_zagubiona » 09 Sty 2020, 21:32

Co, wg Was miało konkretnie zarybić i zakwitnąć?
smutna_zagubiona

Postprzez kaśka123 » 10 Sty 2020, 02:17

Między innymi to, że przestaniesz pozwalać sobą manipulować, że zaczniesz myśleć o sobie jako odrębnej jednostce. Ze przestaniesz uzależniac siebie od czyjejś podstawy. Ze zaczniesz definiować swoje potrzeby, emocje, ich genezę. Ze bedziesz się dobrze czuć!

Ciężko wyrazić słowami co znaczy, że terapia zatrybiła. Poprostu w pewnym momencie zaczynasz czuć, że inaczej myślisz, że się zmieniasz. Oczywiście to nie czary tylko ciężka praca nad sobą.

Rzeczywiście coś slabiutko skoro po takim czasie nadal Pozwalasz traktować się w ten sposób i rządzą Tobą takie emocje. Albo nie dopuszczasz do siebie tego co tam przerabiasz albo zmień terapeutę.
kaśka123

Postprzez Marta 26 » 10 Sty 2020, 21:51

Dokładnie, jak przedmowczyni to ujęła, z twojej relacji wynika, iż były partner powraca do twojego życia tylko kiedy jest mu tak wygodnie, nloda samodzielna kobieta nie powinna pozwalac na takie traktowanie...
Carpe diem!
Marta 26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mój partner jest Hazardzistą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości