Co zrobić?

Moderator: kaśka

Co zrobić?

Postprzez Agnieszka1234 » 31 Mar 2017, 18:35

Marcin ja nie jestem uzależniona, więc trudno mi rozumieć postępowanie hazardzisty, tym bardziej dyskutować o tym. Jednak od kilu osób słyszałam, że po iluś latach grania kłamstwo tak im weszło w krew, że kłamali odruchowo. Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, niemniej wstrzymałabym się z oceną, że idzie po najmniejszej linii oporu. Do tego się odniosłam jak też do słów Jagi, że był już na dwóch spotkaniach i nadal kłamie. No bo co to są dwa spotkania ? Jak napisał Tomek
kiedyskiedys napisał(a):Nie od razu pojdzie na miting i powie a wuj tam powiem ze stracilem fuche, to bywa troche ciezsze niz sie wydaje.

I nigdzie nie napisałam, żeby nie mówić jego dziewczynie (wręcz przeciwnie).
Agnieszka1234

Co zrobić?

Postprzez marcin_opolskie » 31 Mar 2017, 18:51

wiem wiem - tylko w aspekcie takim: powiem ze byłem na 2 mitingach, więc już lepiej bo coś robie byle tylko dziewczyna się nie dowiedziała...
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Co zrobić?

Postprzez marcin_opolskie » 31 Mar 2017, 18:52

nie chodzi odkłamywanie tylko o podejście: ja tu ten tego tylko żeby nie wiedziała no bo lipa będzie...
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Co zrobić?

Postprzez Jaga1988 » 31 Mar 2017, 20:12

On na tych mitingach był naprawdę, bo zawoziła go tam siostra i czekała na niego. I sam powiedział że chce jechać. Pojechał na dwa różne i mówi że na obydwa chce jeździć. Myślę że utrata pracy go dobiła i spowodowała jego chęć leczenia.
Jaga1988

Co zrobić?

Postprzez marcin_opolskie » 31 Mar 2017, 20:23

Jaga1988 napisał(a):Myślę że utrata pracy go dobiła i spowodowała jego chęć leczenia

oby oby.... cóż w takim razie potrzeba czasu...
jeśli jest chęć szczera i działania...
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Co zrobić?

Postprzez Sowa » 31 Mar 2017, 21:15

Kłamałam tak łatwo, jak oddychałam. Okłamywałam nie tylko innych także siebie. Tak wiele było tych kłamstw, że sama się w nich gubiłam. I nie było mi łatwo przestać kłamać, to się nie staje z dnia na dzień, musiałam się tego nauczyć. Przez wiele miesięcy łapałam się na kłamstwach odruchowych, które uświadamiałam sobie dopiero po chwili.
Jaga1988 napisał(a):Powiedzcie w jaki sposób go wspierać.

Mówic wprost, że jest chory i terapia powinna być dla niego priorytetem. Niczego za niego nie załatwiac, nie traktować jak małego chłopca, tylko jak dorosłego faceta. Wyrażać aprobatę dla działań zmierzających do leczenia. I wystarczy.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości