Strona 1 z 1

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 15:33
przez Ifa
Wiedziałam o £7k
Dziś dowiedziałam się o dodatkowych £18k
Nie powinno mnie i dzieci dotknąć finansowo mocniej niż jego zdolność alimentacyjna
Ale wyje do księżyca z bólu wciąż nie mogąc uwierzyć!!!

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 18:21
przez Agnieszka1234
Też nie mogłam uwierzyć, ja się dowiadywałam przez jakieś 3tyg. Jakbym codziennie obuchem w głowę dostawała przez ten okres. Zaczęło się od 5 tys, skończyło na długu ponad 20-krotnie wyższym.
Wiem, że bardzo boli Ifo. Co zamierzasz ?

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 18:35
przez Ifa
Mąż wyprowadził się dwa tygodnie temu.
Niby chodzi regularnie na spotkania indywidualne w poradni uzależnień ale nawet nie dojzal do tego żeby mnie poinformować o wysokości długów, na co od dawna nalegałam.
Mieliśmy terapie małżeńska i on zrezygnował z niej kiedy mieliśmy w trójkę przygotować warunki dla każdego z nas, gdyż wiedział ze wyjawienie wszystkich długów będzie jednym z nich. Dlatego tez musiał się wyprowadzić

Mam dziś po otwarciu tej feralnej koperty wiele fizycznych objawów nerwicy, nie mogę dojść do siebie ani zająć się należycie dwójka naszych dzieci (4 i 1 lat)
W najbliższy czwartek wracam na cześć etatu do pracy po urlopie macierzyńskim i zupełnie nie wiem co robić.
Mąż pomimo ze nie mieszkamy razem miał zajmować się dziećmi w czasie mojej pracy i takie były ustalenia z pracodawca, żebyśmy na zakładkę pracowali. Nie stać mnie na bycie samotna matka , a już tym bardziej opłacanie przedszkola dla dwójki dzieci. Nie mam nikogo kogo mogłabym poprosić o pomoc! Boje się dzieci z nim zostawić! Nie wierze w to ze da sobie radę i będzie wystarcAjaco obecny emocjonalnie. Ja sama odleciałem dziś niezłe! Pozatym jak go zobaczę będę mu chciała oczy wydrapał co najmniej! Nie wierze ze to dzieje się naprawdę. Miałam nadzieje ze po wyprowadzce on stanie nogi zajmievsie sobą i będzie mi dawać trochę więcej kasy niż ustawowe alimenty....
Jestem przerażona i nie mam już siły!
Nie można reklamować papierosów i alkoholu ze względu na skutki społeczne, a hazard jest ogromnym źródłem dochodu dla skarbu państwa w którym mieszkam. Wolałabym żeby mój mąż był palaczem i miał raka płuc! Byłoby na kogo zrzucić winę i komu współczuć i za nieobecnego fizycznie i emocjonalnie ojca ,ubezpieczenie wypłaciłoby pieniądze za które mogłabym zadbać o moje dzieci!!!

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 21:40
przez tojatoja
Ifa mogę tylko powiedziec ze rozumiem co przezywasz. Mnie bardziej bolaly (dostawalam furii) te wychodzące długi niz sam poczatek "wiesci". Rozumiem tez w zwiazku z tym to co napisalas na koncu postu ( nie bede przytaczac moich mysli w tamtych chwilach)Wiem tez ze ciezko przetlumaczyc sobie hazard na inne uzaleznienia i choroby. Dobrze ze jestes pod opieką terapeuty...

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 23:08
przez Agnieszka1234
Ja trochę nie rozumiem, ale to już mój problem
Ifo współczuję. Mam nadzieję, że znajdziesz wyjście z tej sytuacji. Zresztą już to pisałam.

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 17 Mar 2017, 23:47
przez tojatoja
Ja sama bylam przerazona tym co myslalam i tym co czulam. Dlatego szukalam wszelkich mozliwych pomocy jak najszybciej.

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 18 Mar 2017, 11:08
przez Agnieszka1234
Twój post akurat zrozumiałam :) Też przechodziłam okres, że chciałam punkty bukmacherskie wysadzać w powietrze (a jak !) :)

£25 k udukomentowanego dlugu

PostWysłany: 18 Mar 2017, 11:56
przez jaro
Po mojej "stronie" - ja chciałem drukować ulotki i roznosić po kasynach i innych gralniach. Czyli chciałem ratować a nie demolować :P ;)
A to o raku (i podobne) juz słyszałem. Ten okres buntu i złości , czasem wrogiości, chyba jest naturalnym etapem