Cisnienie

Moderator: kaśka

Cisnienie

Postprzez kretyn93 » 18 Wrz 2013, 19:08

Minął dokładnie tydzień odkąd nie byłem na automatach, ale z dnia na dzień coraz bardziej fantazjuje o wygranych. Trochę mi forum pomaga przed nie pójściem na automaty jak czytam wasze wpisy co wam hazard w życiu zrobił złego , myślę, że to na dłuższą metę nie wystarczy. Dajcie jakieś porady???
Dzięki z góry
kretyn93

Cisnienie

Postprzez katakana » 18 Wrz 2013, 19:35

tak zgaduje... miting, terapia, rozmowa z przyjacielem lub innym hazardzistą ;]
Awatar użytkownika
katakana

Miejscowość: Białystok

Cisnienie

Postprzez Romanm » 19 Wrz 2013, 10:25

kretyn93 napisał(a): Dajcie jakieś porady???

Porady otrzymałeś już w dziale uzależnienie. Tutaj nic nowego nie usłyszysz i nie przeczytasz.
Romanm

Miejscowość: Wałbrzych

Cisnienie

Postprzez mark » 19 Wrz 2013, 11:00

Doradcy otrzymują wynagrodzenie za swoją pomoc :) , moim były by TWOJE KOLEJNE DNI BEZ GRY, czego ci życzę :) , bez dobrych rad . Bo nimi jest tylko piekło wybrukowane , za to spotkanie drugiego hazardzisty twarzą w twarz i zobaczenie jak sobie radzi w życiu - bezcenne , do zobaczenia na mitingu AH , AA . Powodzenia :)
mark

Miejscowość: Wielkopolska

Cisnienie

Postprzez romekgg » 19 Wrz 2013, 11:07

mark napisał(a): bez dobrych rad . Bo nimi jest tylko piekło wybrukowane ,

dobre rady pomyliłes z dobrymi chęciami :D :mrgreen: ale i tak sie z Tobą zgadzam odnosnie spotkania drugiego hazardzisty twarzą w twarz :D
Zdałem sobie sprawę jak mało zależy od nas a jak dużo od Siły Wyższej
Awatar użytkownika
romekgg

Miejscowość: małopolska

Cisnienie

Postprzez zbysob » 19 Wrz 2013, 11:10

kretyn93 napisał(a): Dajcie jakieś porady???

Problemem nie jest brak rad czy poad, problemem jest to czy Ty gotowy jestes ich posluchac. Jesli tak to jest ich od cholery (cale forum z nich sie sklada) a jesli nie, to to co napisze w tym temacie tez Ci nie pomoze.
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Cisnienie

Postprzez mido1231 » 15 Paź 2013, 22:12

hej jestem Maja, olej te automaty i pomyśl, że nie będziesz utrzymywał bukmachera i jego rodziny, którzy żyją z naszego otępienia i naiwności o wielkich wygranych. Ja tez tak miałam i żyłam jak w amoku i w końcu zrozumiałam, że tak dłużej nie można, że to złe i ze wielka wygrana pewnie by stała się moim gwoździem do trumny-chciałabym pewnie wygrać jeszcze więcej i wpadłabym do studni bez dna. Jak Ci to pomaga to pisz, wyżalaj się ale nie graj.
Zobaczysz jaka to ulga gdy następnego dnia rano wstaniesz i stwierdzisz, że nic wczoraj nie przegrałeś i odetchniesz pełną piersią i będziesz sie cieszyć, że nie dasz sie więcej oszukać
pozdrawiam i życzę wytrwałości
mido1231

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości