Zdrada

Moderator: kaśka

Zdrada

Postprzez KAREN » 16 Wrz 2013, 21:54

Witaj Pokonana
U mnie kolejność była odwrotna najpierw romans pare lat temu a teraz hazard. Ze zdradą poradziłam sobie sama i zapewniam że da się z tym żyć i nawet być szczęśliwą pod warunkiem że obie strony chcą. Natomiast hazard to było już za dużo i pomoc specjalisty okazała sie bardzo pomocna. Pisałaś że mąż chodził na terapie a ty?
KAREN

Zdrada

Postprzez pokonana » 17 Wrz 2013, 06:51

Witaj Karen,
cały czas jestem na terapii, kończę już drugi etap i bardzo dużo mi ona daje. Ludzie z takimi samymi problemami dają siłę a terapeuci inne spojrzenie.
pokonana

Zdrada

Postprzez milo » 17 Wrz 2013, 09:09

pokonana napisał(a):do kochania mnie nie zmuszę,

pokonana napisał(a): ja nie chcę być z kimś, kto jest na dnie

pokonana napisał(a):czuję się odarta ze swojej kobiecości w pewnym sensie, czuję, że odebrano mi wyłączność na kogoś kto był tylko mój.

W takim polączneniu... cóz moze wyrwałam z kontekstu, ale ....
pokonana napisał(a):bardziej mnie rusza, że przed Bogiem.

więc porozmawiaj z Bogiem .... On wie .
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Zdrada

Postprzez romekgg » 17 Wrz 2013, 20:20

milo napisał(a): cóz moze wyrwałam z kontekstu,

Moim zdaniem nie tylko moze ale na pewno i to troche nie fer ( ta druga część ).
Zdałem sobie sprawę jak mało zależy od nas a jak dużo od Siły Wyższej
Awatar użytkownika
romekgg

Miejscowość: małopolska

Zdrada

Postprzez Ewa27 » 09 Paź 2013, 12:52

Hej,
piszę co prawda nie na temat, ale w swoim poście bo nie chcę zakładać nowego. Dziś dostałam rozwód!- na pierwszej rozprawie z winy męża :D czuję się szczęśliwa. Na rozprawie mój pełny spokój, opanowanie i przygotowanie. Chcę powiedzieć, że to zasługa terapii współuzależnienia. Grupy, spotkań indywidualnych no i forum. Wsparcia po prostu. Samej nie wyobrażam sobie przez to przejść. To niesamowite jak życie nad którym odzyskałam i odzyskuję kontrolę, zaczęło się układać. Pozdrawiam wszystkich! :)
Chcę zrozumieć żeby nie znienawidzić
Ewa27

Miejscowość: Katowice

Zdrada

Postprzez milo » 09 Paź 2013, 12:58

Łał ! Gratuluje spokoju , opanowania i przygotowania :) Skoro wiesz, co chcesz osiągnąć i sie przygotowałaś, a do tego czujesz się szczęśliwa, to znaczy, ze decyzja była dobra.
Pozdrawiam serdecznie :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Zdrada

Postprzez Ewa27 » 09 Paź 2013, 13:07

dziękuję :) heh małżonek-były już- powiedział, że cieszy się ze wyglądam jak zdeterminowana,elegancka, pewna siebie kobieta a nie jak szara, roztrzęsiona myszka, która chce kasy ;/ a ja znowu widziałam w nim zdezorientowanego człowieka, którego sąd upominał pod każdym względem, dodam że na rozprawie alimentacyjnej, która była pół roku temu było na odwrót. Ciągle płakałam i chciałam uciec... ;) tak więc zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany.
Chcę zrozumieć żeby nie znienawidzić
Ewa27

Miejscowość: Katowice

Zdrada

Postprzez Agnieszka1234 » 09 Paź 2013, 13:43

Ewa27 napisał(a):Chcę powiedzieć, że to zasługa terapii współuzależnienia. Grupy, spotkań indywidualnych no i forum.

Nie. To tylko Twoja zasługa. Gratuluję konsekwencji i wytrwałości :)
Ewa27 napisał(a):tak więc zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany.

I oby na lepsze. Dbaj o siebie i dziecko.
Pozdrawiam :)
Agnieszka1234

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości