Prośba o pomoc w rozdzielnośći majątkowej

Moderator: kaśka

Postprzez mary » 26 Maj 2013, 16:18

Witam,
Jestem żoną hazardzisty. Dowiedziałam się o tym w marcu br. Przez lata nic nie podejrzewałam, choć znamy się od pięciu lat a od dwóch jesteśmy małżeństwem. Mimo, że mamy wspólny adres zamieszkania to mieszkamy osobno. Nigdy nie potrzebowałam pieniędzy od męża bo jakoś sobie radziłam.
Problemy zaczęły się gdy zaszłam w ciążę i musiałam zrezygnować z dodatkowej pracy. Przebieg ciąży był skomplikowany i od początku byłam na zwolnieniu L4. Szpital-dom, szpital-dom itd. Konsultacje lekarskie, badania oraz leki pochłonęły całe moje oszczędności i wtedy dopiero zwróciłam się o pomoc do męża. Okazało się, że przez lata mnie oszukiwał, że od lat gra obstawiając zakłady bukmacherskie. Na dniach ma urodzić się nasze dziecko, wiem, że będę musiała sobie radzić sama i boję się o to, że do mojego mieszkania zapuka w końcu komornik. Wiem tylko o zadłużeniu w banku na kilkadziesiąt tysięcy...
Chciałabym przeprowadzić na razie choćby rozdzielność majątkową ale nie bardzo wiem jak to zrobić najlepiej.
Napisałam już taki wstępny zarys ale może ktoś z "doświadczonych" poradził mi co mogłabym jeszcze dodać. Nie mam żadnych świadków bo nikt z moich znajomych o tym nie wie. Czy sąd przychyli się do mojego wniosku bez świadków?
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
mary

Postprzez gochka » 26 Maj 2013, 16:56

Pisz zwyczajnie prawde, a sad oceni. Nikt z nas nie jest w stanie Ci powiedziec co postanowi.
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam..
Awatar użytkownika
gochka

Miejscowość: Legnica

Postprzez ziaja » 27 Maj 2013, 07:46

Poproś może męża o raport BIK i dbaj o siebie i o dzidziusia:)
ziaja

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości