Poproszę o wsparcie....

Moderator: kaśka

Poproszę o wsparcie....

Postprzez Agnieszka1234 » 30 Kwi 2013, 07:45

asku78 napisał(a):chociaż czasami jeszcze mam problem z przyswojeniem sobie słów pochwały skierowanych pod swoim adresem…i zastanawiam się czy są szczere, co się za nimi kryje…a najczęściej nic się za nimi nie kryje!

skąd ja to znam ?
Asiu cieszę się, że się układa.
Buziaki dla Ciebie i Karolinki :)
Agnieszka1234

Poproszę o wsparcie....

Postprzez asku78 » 21 Sie 2013, 22:45

Godzinę temu wróciłam do domu z córką, po trzydniowej nie obecności w nim.

Skąd? Z domu, który kiedyś również był moim domem...z domu w którym mieszkałam, żyłam razem ze swoim eks- małżonkiem, z dzieckiem i teściami...To co było kiedyś mogę określić jednym słowem- masakra...Co było w ciągu tych trzech ostatnich dni? Było po prostu SUUUUPPPEEERRRR!!! :D Wracałam tam z mieszanymi uczuciami,a mam wrażenie, że nigdy tak dobrze, jak właśnie w ciągu tych kilku dni nie czułam się tam, było mi dobrze, byłam uśmiechnięta i radosna, spokojna i pewna siebie, córka również...i gdyby nie to, że jutro mam coś koniecznie załatwić w urzędzie u siebie, to najprawdopodobniej zostałybyśmy tam do niedzieli....

Ten spokój oczywiście zawdzięczam zmianom jakie zaszły we mnie, ogromowi pracy nad sobą, rozmowom z Wami i jeszcze temu, że jego tam nie było...no może na chwilę pojawił się w rozmowie, ale to nie zburzyło obrazu całości :D

Pozdrawiam gorąco Was Wszystkich i życzę każdemu z Was takiej pogody ducha i równowagi, jaką mi się udało wypracować :wink:
"Wiedzę możemy przejąć od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami" - Axel Munthe
asku78

Poproszę o wsparcie....

Postprzez artur0407 » 22 Sie 2013, 07:27

Super Asuku.Milo się czyta takie coś.Rownież pozdrawiam serdecznie :)
Pozdrawiam A ;) rtur.
Awatar użytkownika
artur0407

Miejscowość: warm-mazurskie

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości