Szukam wsparcia bo przezywam trudne chwile

Moderator: kaśka

Postprzez człowiek1000 » 07 Sty 2013, 13:28

zagubiony25 napisał(a):powiedzieli ze mi pomoga

Tylko na czym ma polegać ta pomoc ?
człowiek1000

Miejscowość: Dolny Śląsk

Postprzez matis » 07 Sty 2013, 17:27

zagubiony25 napisał(a):jak ja niechce nawet z zona gadac.. chce byc sam samotny w 4 scianach... niemam zadnego celu w zyciu , zadnej motywacji czuje sie na dnie bez wyjscia,,,

Ja na początku również tak miąłem , gdy byłem w sklepie I zobaczyłem kogoś znajomego to pierwszym odruchem była ucieczka! i to nawet, jeśli to był ktoś, komu nie wsiałem pieniędzy aczkolwiek wszyscy wiedzieli, jaki mam problem. Wstyd stany lekowe, myśli samobójcze, zerowa samoocena ……..Itp. ważne ze zrobiłeś pierwszy krok jesteś na forum …czytaj czytaj ….i na pewno cos znajdziesz, co ci pomoże, ale od ciebie będzie zależało czy cos z tym zrobisz.Zawsze masz wybór …I podstawowe pytanie czy ośiągnołes już swoje dno, bo wtedy jest już z górki (bynajmniej w większości przypadków tak bylo u mnie )

zagubiony25 napisał(a):wczoraj moi rodzice dowiedzieli sie.. zona im powiedziala.. powiedzieli ze mi pomoga - tylko czy to cos da??

Powinieneś się Cieszyc ze jeszcze masz kogoś, co jest przy tobie i chce ci pomoc.To tylko wtedy zadziała( Cos da), gdy im o wszystkim powiesz ,bez żadnych tajemnic ,oszukiwania ,manipulowania ……..
matis

Postprzez Agnieszka1234 » 09 Sty 2013, 09:14

zagubiony25 napisał(a):wczoraj moi rodzice dowiedzieli sie.. zona im powiedziala.. powiedzieli ze mi pomoga - tylko czy to cos da??

Nie, jeśli ta pomoc to spłata Twoich długów. Pokaż żonie i rodzicom to forum, być może oni również potrzebują pomocy.
Pozdrawiam
Agnieszka1234

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość