Co robic zeby z tego wyjsc?

Moderatorzy: anwaz, admin

Re: Co robic zeby z tego wyjsc?

Postprzez Kawa » 06 Maj 2017, 07:50

kiedyskiedys napisał(a):Szachy to nie hazard, nie wydziwiajcie. Choc w sumie znalem hazardziste z Juch ktory przegrywajac w Szachy rozwalal je po korytarzu.

Prawdopodobnie grywał wcześniej na kasę...bo widzisz, ja wiedziałem że osoby grające w szachy zwyczjanie zakładają się...
Szachy niby nie hazard, a jednak...dla niektórych to jest forma rozrywki ale jednak są punkty, są rankingi...chociaż teraz myślę żeby zdobyć tą piątą kategorię, ponieważ jednak jest to osiągniecie jakieś. Nawet teraz w szkole są wdrążone szachy i się nie dziwie. Ponieważ odkąd zacząłem grać w szachy, to z matematyki byłem bardzo dobry. jakoś wcześniej matematyka mi wchodziła bardzo lekko, miałem 2 i 3, a potem 4-5...
Abstynencja to nie trzeźwienie. Trzeźwienie to abstynencja + ...
Awatar użytkownika
Kawa

Postprzez maja123 » 06 Maj 2017, 10:18

Warszawiak mam 2 synow jeden ma 30 lat a drugi 18 bardzo ich kocham i ciesze sie ze wiedza na poczatku to byl szok.
Awatar użytkownika
maja123

Postprzez Warszawiak » 06 Maj 2017, 12:25

ok,dzięki. fajnie czytać Twoje posty,dają wiele motywacji i pokazują że można. Pomagają mi ;) pozdrawiam
Chciałem budować piętra nie widząc, że fundament się sypie...
Awatar użytkownika
Warszawiak

Postprzez kiedyskiedys » 06 Maj 2017, 15:24

Szachy a lotto? No bez przesady.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez maja123 » 07 Maj 2017, 00:53

Czesc Warszawiak ciesze sie ,ze moje posty ci pomagaja i daja ci motywacje do walki z nasza choroba.Mysle ,ze jestes mloda osoba i cale zycie przed toba dlatego musisz uwiezyc ,ze napewno ci sie uda wrucic do normalnego zycia i osiagnac wielkie sukcesy zarowno rodzinne jak zawodowe.Ja mam juz pol wieku i nie trace nadzieji ze spelnie jeszcze swoje marzenia i pomoge po drodze innym potrzebujacym pomocy .
Awatar użytkownika
maja123

Postprzez mnich » 01 Sie 2017, 22:31

Szachy nie są grą hazardową(i nie przekona mnie do tego nawet wpis obejrzany na kontrakcie przed terapią).
Dla mnie szachy w ścisły sposób przekładają się na życie.
Ja znam historię człowieka,który zakładał się kto wyjdzie pierwszy za winkla(kobieta czy mężczyzna).
Oczywiście można użyć tej mądrej gry do,,niecnych zamiarów''.
Awatar użytkownika
mnich

Postprzez Warszawiak » 01 Sie 2017, 22:38

Jak się gra o nagrody lub pieniądze to są. A jak hobbystycznie na działce o nic to nie są. Tak ja to widzę.
Chciałem budować piętra nie widząc, że fundament się sypie...
Awatar użytkownika
Warszawiak

Postprzez Gitara » 01 Sie 2017, 23:57

Dzisiaj potrafię zagrać w każdą grę ,,o złote kalesony", czyli o nic. A szachy są szczególną grą... Pozdrawiam
" KAŻDE JUTRO, MOŻE OKAZAĆ SIĘ NAJLEPSZYM DNIEM W ŻYCIU! "
Awatar użytkownika
Gitara

Miejscowość: Radom

Postprzez mnich » 02 Sie 2017, 08:23

To może jest nadzieja na ok. 6001 partię z Marcinem :wink:.Kalesony też się jakieś znajdą w szafie :D
Awatar użytkownika
mnich

Postprzez marcin_opolskie » 02 Sie 2017, 09:56

Kalesony złote zaszczytne miejsce zajmują w szafie :mrgreen:
Szachy? owszem lecz teraz raczej rzadko i tylko i wyłącznie: face to face - żadnych "internetów i kompiuterówww" :D
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez Gitara » 02 Sie 2017, 10:24

Również wychodzę z założenia, że ( o ile czas pozwoli), mogę zasiąść przy szachownicy na przeciwko, w realu, czyli na żywo ( wyjaśniam, żeby nie było jakichś komentarzy co do ,,realu") i rozegrać normalną partię szachów przez bliżej nieokreślony czas, a nie w ,,kurniku" ( zorientowani wiedzą co to ,,kurnik") przez 10 lub 15 minut. Pozdrawiam
" KAŻDE JUTRO, MOŻE OKAZAĆ SIĘ NAJLEPSZYM DNIEM W ŻYCIU! "
Awatar użytkownika
Gitara

Miejscowość: Radom

Re: Co robic zeby z tego wyjsc?

Postprzez Kawa » 07 Lis 2017, 10:12

Gitara napisał(a):Dzisiaj potrafię zagrać w każdą grę ,,o złote kalesony", czyli o nic. A szachy są szczególną grą... Pozdrawiam

Szachy są grą która pomogła mi rozwinąć mój umysł. Przełożyło się to szczególnie na matematykę. Wcześniej jechałem na 2-3 a pod koniec podstawówki, to same 4-5.
Abstynencja to nie trzeźwienie. Trzeźwienie to abstynencja + ...
Awatar użytkownika
Kawa

Poprzednia

Wróć do Księga Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości