Automat a służba celno skarbowa POMOCY

Dyskusja o zagrożeniach prawnych

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Postprzez Pupcio123 » 12 Lis 2019, 16:37

Witam, jakieś 2-3 miesiące temu zajechałem na automaty hazardowe, słyszałem że w tym miejscu są legalne. Wrzuciłem 100zl po chwili wchodzi służba celno skarbowa z policja i okazuje się że są nielegalne. Byłem wraz z kolegą ale tylko ja grałem, przegrałem szybko co miałem i nas spisali, sprawdzili. Dziś kolega do mnie dzwoni że przyszło wezwanie do sądu jako świadek. I moje pytanie, czy będą jakieś problemy przez to?
Pupcio123

Postprzez marcin_opolskie » 12 Lis 2019, 16:45

stawisz się, zeznasz i tyle, świadkiem jesteś a nie oskarżonym; potrzebują "kwitów" w sprawie przeciw właścicielowi lokalu że automat działał, przyjmował wpłaty itd.
Może potraktuj to również jak ostrzeżenie? "chodzenie po bagnach wciąga"
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez Pupcio123 » 12 Lis 2019, 16:52

Czyli mogę być spokojny?
Już dałem sobie z tym spokój, tylko chodzi mi po głowie to wezwanie czy nie dostanę po dup*e, bo grałem na nielegalnym automacie
Pupcio123

Postprzez marcin_opolskie » 12 Lis 2019, 16:54

śmiem podejrzewać że bardziej zależy im na dołożeniu właścicielom "interesu"...
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Postprzez marcin_opolskie » 12 Lis 2019, 16:58

czy Ty aby nie masz problemu ze swoim "hobby"? bo mam wrażenie że "byłoby wskazane żeby nikt się nie dowiedział..." to tak do przemyślenia
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Re: Automat a służba celno skarbowa POMOCY

Postprzez chłop ze wsi » 12 Lis 2019, 18:12

Tak jak marcin_opolskie dziwne mam wrażenie z masz jakis problem z tymi automatami. od długo dalej niż 2-3 miechy nie ma legalnych automatów i nie bardzo mi pasuje że mogłes ot tak zajechać na pogranie bo szyld wisiał.
Przechodząc do pytania. świadek to świadek. odpowie na pytania bez kręcenia bo to karalne. :D I to wszystko. O ile wiem granie nie jest karalne. karalne jest nielegalne prowadzenie gralni.
chłop ze wsi

Wróć do Kącik prawny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości