Fitness World 2019

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 21 Sty 2020, 07:10

No widzisz prawie :) .
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 30 Sty 2020, 18:12

Dzisiaj odwiedziłem sąd rejonowy, ważne pismo(a) złożyłem w biurze podawczym, jejku jak dawno w tym miejscu nie byłem.

Wypróbowałem dziś po raz pierwszy piekarnik w nowej kuchence, jest OK.

Często jestem przejazdem obok poradni i jaki ja mam sentyment do tego miejsca. Wszystko wraca, te wspomnienia jak to było od początku i do teraz. Ten park przed poradnią, gdzie zawsze byłem na pół godziny przed wizytą i przeglądałem wszystkie materiały z terapii. Te trudne chwile kiedy chciałem przerwać terapię i wrócić do gry. No i tę jedną wizytę gdzie się upierałem przy swoim i miałem uwagę, żeby opuścić sesję, zostałem. Po wyjściu przemyślałem i oczywiście uznałem, że mój opór był bezsensowny, ale tak to jest gdy ktoś jest uparty jak ja, gość z spod znaku byka.
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 03 Lut 2020, 18:52

Stało się, wiem niby pieniądz mało ważny, ale jednak. Jakby nie było to od teraz dwie i pół stówki więcej :wink: . Co do zdrowotności to raczej kiepsko. Ostroga piętowa w 2012 roku w lewej stopie a teraz w prawej, chyba ?. Taki sam ból, więc chyba to to a najlepiej jak poczytałem, że samo nie przejdzie :cry: .
Awatar użytkownika
pavko

Re: Fitness World 2019

Postprzez chłop ze wsi » 03 Lut 2020, 20:45

I tak cierpisz od 2012 ? Miałem i ja coś takiego, ortopeda-chirurg powiedział że nie lubi jak ludzie cierpią. Dostałem zastzryk ogromną igłą ijuż 2 lata z głowy.
chłop ze wsi

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 04 Lut 2020, 08:43

Ta z 2012 roku tak pamiętam ten rok, bo byłem na rehabilitacji (ultra dźwięki) i ciągle trafiałem na kogoś innego (praktykanci) No i był chłopak i pogadaliśmy wtedy o meczu (Euro 2012). Ogólnie przechodziłem z bólem 1,5 roku, rehabilitacja chyba nic nie pomogła i jeszcze pół roku i przeszło. Aczkolwiek jak robiłem niedawno prześwietlenie w innej sprawie to na opisie jest opisana ostroga lewej pięty, ale już bólu nie ma. Teraz właśnie jest dokładnie ból w tym samym miejscu w prawej stopie. Pewnie trochę czasu minie, zanim pójdę do lekarza. Poza tym jeśli chodzi o grę to jest dobrze. Dobrze, bo nie gram, jednak myśli o grze pozostały, znaczy nie chodzi o to żeby zagrać a bardziej te miłe wspomnienia, te niemiłe oczywiście też. Co jakiś czas mam dalej sen związany z zakładami czy sportem czy jakąś wygraną/przegraną. Najważniejsze jest jednak to, że nie mam chęci zagrać i oby tak już zostało, bo wiem jak by to się skończyło. Jeszcze cztery miesiące i będzie 3 lata bez gry. Jeszcze mam takie myśli, że jak coś będzie gorzej to mam jeszcze ośrodek.
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 10 Lut 2020, 17:54

Kurczę jak to wszystko w życiu przewrotnie. Ze zdrowiem wszystko OK i nagle dwa dni i odmienia się wszystko o 100%. Najpierw wszytko zaczęło się sypać ze sprzętem a teraz ze zdrowiem :( . Aż nie mam ochoty o tym pisać, bo zaraz będzie i jest, że to przez ciężary etc Kurczę byłem w pracy i zaszedłem do chirurga co to może być...
Awatar użytkownika
pavko

Re: Fitness World 2019

Postprzez chłop ze wsi » 10 Lut 2020, 18:26

Ciężary. Powiadasz. Od ciężarów są widlaki. ewentualnie osiłki . Ale stateczny mężczyzna ? Siatka z zakupami to maks.
chłop ze wsi

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 11 Lut 2020, 06:09

W pracy też dżwiganie, więc lekko nie jest. Wstępnie byłem u chirurga, tak z marszu, żeby tylko spytać, nie wygląda to na przepuklinę. Jutro najpierw po skierowanie później już na normalne badanie.
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez Sowa » 11 Lut 2020, 18:39

z marszu do lekarza? mam skierowanie na usg, dzwoniłam dziś, żeby wyznaczyć termin i usłyszałam, że mam zadzwonić pod koniec kwietnia, wtedy dopiero będą ustalać terminy :-) no więc robię prywatnie, ale najwcześniejszy płatny termin znalazłam za tydzień. Później pewnie dostanę skierowanie do specjalisty, poczekam kilka miesięcy i przy dobrych wiatrach, może latem dowiem się co mi jest :roll:
(jeśli to wątroba, to Aga Tyś jest temu winna! :lol:)
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 11 Lut 2020, 19:53

Sowa napisał(a):z marszu do lekarza?

Tak, zapukałem i po prostu wszedłem :D . Była pacjentka w zabiegowym dlatego tylko tak pobieżnie porozmawiałem. Wiesz to nie tak, że u nas jest szybko, na wszystko trzeba czekać jak piszesz, nie ma zmiłuj. Wiesz gdzie ja pracuję ? No właśnie tu jest dużo lekarzy i tak w teorii można podejść tak nieoficjalnie i spytać, jeśli coś się dzieje. Ok są lekarze i lekarze, niektórzy nawet nie znają słowa "Dzień Dobry" choć przebierają się obok mnie. Oczywiście znają jak chcą i do kogo. Może pisałem a może i nie, ale jak chodzę w białych ciuchach to mam więcej "dzień dobry" od odwiedzających :mrgreen: . Sytuacja nie lada komiczna. Doktor, który rzadko coś odpowie lub od niechcenia jak szedłem korytarzem z plikiem wyników pomylił mnie i leciał z wyciągniętą ręką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wyszedł z gabinetu i nie bardzo zajarzył kto to idzie :D .

https://zapodaj.net/1739fa7d31f86.jpg.html

Jutro już oficjalnie lecę do przychodni po skierowanie i później do lekarza. Dziś wstępnie jeszcze porozmawiałem z pielęgniarką i pokazałem jak to wygląda. No i zagadam z lekarzem o tej ostrodze, jak już będę to czemu nie.
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 12 Lut 2020, 10:38

W przychodni byłem, skierowania do chirurga jednak nie wziąłem. Mam skierowanie na prześwietlenie prawej stopy, samego RTG nie zrobiłem, bo rano nieczynne było. Zrobię w piątek, odbiorę wynik a do tego czasu to coś pod brzuchem będę smarował żelem Ketonal i jak nie przejdzie to wtedy zacznę dalej coś działać.
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez Agnieszka1234 » 14 Lut 2020, 13:28

Sowa, zawsze do usług.
Agnieszka1234

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 14 Lut 2020, 16:43

Kurczę do wszystkiego podchodzę zbyt powolnie. Jest piątek a ja dalej mało a w zasadzie prawie nic nie zrobiłem :( . Niedobrze i do tego żadnej poprawy nie ma.

„Jeśli w przyrodzie jest choroba, to w przyrodzie trzeba szukać na nią lekarstwa” Hipokrates.

Stosuję się do tego. Niestety nie uda się teraz bez skalpela, cóż ciężki czas. Mam jeszcze weekend + poniedziałek, ale z tego co widzę to nic się nie zmieni na lepsze :( :( :( .
Awatar użytkownika
pavko

Fitness World 2019

Postprzez Sowa » 14 Lut 2020, 21:31

Agnieszka1234, wiem, że na Ciebie zawsze można liczyć.

Pavko, a ten rtg zrobiłeś? Też masz wynik po tygodniu? u mnie tak jest, właśnie czekam z duszą na ramieniu.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Fitness World 2019

Postprzez pavko » 14 Lut 2020, 23:14

Mam skierowanie, ale jeszcze nie byłem.

Choć byłem dziś w przychodni po receptę dla ojca to do tego rentgena nie zaszedłem.

Co do tej zmiany pod brzuchem to zamieniłem pasek na szelki. Ta rana/zgrubienie zrobiła się dokładnie w miejscu gdzie uciskała klamra od paska spodni. Było tak, że jak za lekko zapiąłem to spodnie spadały a jak za mocno to uciskało. Może to od tego, jak się nic nie zmieni to we wtorek i środę jestem w pracy to wtedy bym podszedł do lekarza. Co do stopy to nie jest tragicznie, najgorzej jak wstanę z łóżka. Jak przejdę kilka metrów to później jest OK.

W Decathlonie kupiłem wkładki żelowe i na razie jakoś śmigam :) .

Tak poza tym to w pracy zgadałem się ostatnio z dziewczyną, która też chodzi po lesie i zbiera różne dobra.

Co do gry to jest jak było, nie gram. Odwiedzę także w niedługim czasie poradnię uzależnień. "Swoją" poradnię, bo jakiś czas temu otworzyli u nas drugą placówkę zajmującą się uzależnieniami.

Zaś w budynku szpitala będą Ci co kiedyś...

https://wydarzenia.ngo.pl/316475-ratune ... -gora.html
Awatar użytkownika
pavko

PoprzedniaNastępna

Wróć do Drogi wyjścia z uzależnienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości