Krystian moje doswiadczenia

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez zbysob » 22 Lut 2020, 08:01

Sowa ja nie chcę być "Panem Zbyszkiem " pozostanę sobie zbysobem i to na dodatek z małej litery bo tak lubię.
Marcin napisz coś o sobie , jakieś własne przemyślenia , coś co jest Twoje czym możesz się podzielić. Z tego co czytam poganiasz różne osoby do pisania bo masz chęć coś "skomentować" i to najczęściej w formie uniwersalnej prawdy objawionej. Jeśli czyjś post wywoła w Tobie jakieś uczucia i o nich napiszesz to będzie prawdziwe i ważne. Komentarze to forma dobra na tweetera albo inną cholerę - tu więcej warte jest jedno własne doświadczenie niż setki komentarzy .
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Re: Krystian moje doswiadczenia

Postprzez Criss9595 » 11 Mar 2020, 14:43

Marcin198 napisał(a):A może gdyby założyciel tematu nie milczał ,tylko pisał to by wyszło mu na dobre .A tak to zniknął i pewnie gra .Bo jakby inaczej .Ja jak gralem to miałem wszystko i wszystkich w nosie

Zalozyciel tematu nie gra od pazdziernika 2019 roku i tego sie trzymam, nie chce po prostu wchodzic tutaj w dyskusje jezeli zaczalem jakis temat a wiecej jest klotni itp to dlaczego mam sie wypowiadac?? Stwierdziles a ie zapytales nie gram bo nie chce to raz dla mnie to ostatnia szansa na powrot do normalnosci mimo ze mam 24 lata a druga sprawa nie mam konta bankowego w Norwegii a tu nie majac konta nie ma tez jak grac zrobilem to dla swojego bezpieczenstwa
Criss9595

Postprzez Marcin198 » 24 Mar 2020, 15:32

I bardzo dobrze ,że się trzymasz .Dobrze to słyszeć .
Masz rację ,że na tym forum ciężko normalnie pogadać ,bo "oni"tylko potrafią atakować i nie liczą się z twoim zdaniem
Marcin198

Postprzez kiedyskiedys » 25 Mar 2020, 10:40

Mam poltora rocznego synka to ze on chce ode mnie sie napic goracej herbaty i wyje w nieboglosy nie znaczy ze mu te herbate dam.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Re: Krystian moje doswiadczenia

Postprzez marcin_opolskie » 25 Mar 2020, 20:54

Marcin198 napisał(a):I bardzo dobrze ,że się trzymasz .Dobrze to słyszeć .
Masz rację ,że na tym forum ciężko normalnie pogadać ,bo "oni"tylko potrafią atakować i nie liczą się z twoim zdaniem

Twoje pojękiwania o "atakach" stały się nudne.
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez Marcin198 » 25 Mar 2020, 23:56

marcin_opolskie napisał(a):Twoje pojękiwania o "atakach" stały się nudne

Może i tak być .Mnie natomiast nudzi każde twoje zdanie na tym forum
Marcin198

Postprzez Criss9595 » 21 Cze 2020, 02:20

Witam od mojego ostatniego posta minelo troche czasu 3 miesiace , nie powiem po swoim opisie historii nie wiem czy tak naprawde dostalem pomoc czy bardziej przez moj post pojawily sie klotnie w sumie to nie wazne , kolejne 3 miesiace , 3 miesiace bez hazardu duzo pracuje po 230h w miesiacu , dlugi ktore mam to juz tylko 15tys zl i wychodze tak naprawde na 0 , niedlugo bedzie rok kiedy nie gram i jak oceniam ten rok , zajebiscie chociaz przekonalem sie jak wyglada zycie realne a nie tak naprawde wegetacja , chyba glownym powodem dlaczego zdecydowalem sie na zmiany to pewny dzien kiedy wstalem z lozka nie mialem sily wstac popatrzylem sie w lustro czy naprawde chce tak zyc ? poszedlem do mamy poprosilem zeby pomogla mi , usunalem konto nie mialem dostepu do konta , teraz powoli wracam do konta bankowego nie za duze sumy ale zawsze mam dla siebie , zycie toczy sie zupelnie inaczej na wszystko moge sobie pozwolic , teraz zaczalem spelniac swoje marzenia za TYDZIEN WYJAZD NA TROLLTUNGA !! POLECAM KAZDEMU NORWEGIA JEST PIEKNA I ZYCIE JEST CUDOWNE
Criss9595

Postprzez Marcin198 » 30 Cze 2020, 23:43

Ciekawe jak Ty się dostaniesz na trolltunge skoro Pani premier Erna zamknęła granice i wjazd mają tylko europejczycy, którzy mają pozwolenie na pracę w Norwegii .. nie wspomnę już o kwarantannie 10 dni
Marcin198

Poprzednia

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości