Tyłkiem po dnie

Moderatorzy: anwaz, admin

Tyłkiem po dnie

Postprzez zbysob » 22 Sty 2019, 08:05

no fajnie jak alkoholik pije tylko whisky to jest wszystko ok.
Powodzenia w piciu
p.s. na forexie nie zarabiasz, pożyczasz :P
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Re: Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 04 Wrz 2019, 10:09

Dobrze jest tu pisać bo mogę obserwować swoją chorobę. Jak mogłem jeszcze raz wierzyć w forex. Przezabawne. Jestem teraz z moją dziewczyną na plaży w Chorwacji w Makarskiej. To już trzecia kobieta od ostatniego postu... Ale dla mnie każdy sposób ucieczki od siedzenia w domu i ryzyka że wpadnę na cudny pomysł zarobkowania na hazard ie jest zbawienny. Życzę wszystkim zdrowienia
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 04 Wrz 2019, 11:26

Mocca napisał(a):Dobrze jest tu pisać bo mogę obserwować swoją chorobę

Ja mialem dosyć obserwowania choroby i zacząłem ja leczyć. Efektem jest że nie musze uciekać od siedzenia w domu...
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Tyłkiem po dnie

Postprzez zbysob » 11 Wrz 2019, 22:43

no problem się zacznie jak się skończą wolne kobiety ......
Awatar użytkownika
zbysob

Tyłkiem po dnie

Postprzez asia » 12 Wrz 2019, 08:59

Czyli zaraz po wyborach :?
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Re: Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 16 Wrz 2019, 08:17

Proszę na PW kontakt do skutecznego doradcy w kwestii upadłości konsumenckiej w Wawie. Od kilku lat mi długi nie maleją. Tak, zacząłem leczenie. Nie wiem czy się kwalifikuje. Zarobki 6k, kredyty 2,3k, alimenty 1,5k, mieszkanie 1,5k. I nigdy nie zapoznam miesiąca od lat
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 07 Gru 2019, 11:05

Krótki update. Nie gram. Nie myślę o tym. Nie czuję potrzeby mimo stresów i kiepskiej sytuacji finansowej. Ciągle ta sama kobieta i już chyba na długo Piszę o tym bo to mnie ciągnie do góry i pomogą nie grać. Strasznie dowartosciowuje. Moja była podaję mnie do sądu o wyższe alimenty. 2,5 tys przy zarobkach 6,3 tys i kredytach 2 tys. Mam przejechane. Adwokaci nie pomagają. Jestem zrozpaczony ale szczęśliwy. Jest bardzo źle ale jestem szczęśliwy. W nie graniu najbardziej pomógł mi dziennik gdzie zapisywlakem sobie moje chore myśli jak grałem i nie tylko. Pozdrawiam. Dobry adwokat od alimentów z Wawy potrzebny albo z okolic Polkowic, bo tam będzie sprawa o alimenty.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez kiedyskiedys » 07 Gru 2019, 13:58

Dziecko poszło do przedszkola że chce wzrostu o 1 tysiąc alimentów? Nie bój się sąd rozpatrzy dlaczego wcześniej było 1.5.a dlaczego teraz dziecko wymaga nakładu 2.5tys od ciebie i teoretycznie 2.5tys od niej.

5 tys łącznie koszt wychowania i utrzymania dziecka? No trochę za grubo w mojej opinii
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 08 Gru 2019, 16:13

Syn jest bardzo chory. Jego stan się nie zmienił. Po prostu była od 14 lat wydaje co się da na rehabilitację a teraz na leki, które nie są refundowane. Ja chciał ym założyć nowa rodzinę, ale muszę płacić za coś co dziecku nie pomogą bardziej niż leki refundowane. Kocham syna ale rujnuje nas opieka nad nim a ja chcę już żyć normalnie. Miałem szansę wyjść z długów i znowu wper...
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 08 Gru 2019, 16:14

Zona nie pracuje od 20 lat. Pracowała w życiu może łącznie rok. Zajmuje się sy em który wymaga stałej opieki.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez kiedyskiedys » 08 Gru 2019, 17:43

Rozumiem
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Tyłkiem po dnie

Postprzez zbysob » 09 Gru 2019, 07:21

Pomyśl czy byłbyś w stanie utrzymać sam syna jedynie za 1,5 tysiąca pln ? Nie ma się co obrażać na rzeczywistość - taka jest i tyle. Skoro żona nie może pracować bo musi być cały czas do dyspozycji a Ty możesz robić wszystko to "cena" jest chyba niewielka. Pominę sprawę obciążenia psychicznego jakie ma była żona gdy z tym problemem została sama. Ty piszesz że jesteś szczęśliwy , a ona ? Mówię teoretycznie bo nie jestem w takiej sytuacji ale ja bym nie szukał adwokata..... Ale to po pierwsze ja a po drugie teoretycznie.
Awatar użytkownika
zbysob

Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 09 Gru 2019, 09:44

Dostaje za opiekę chyba z 1,5 plus 500 plus. Ale generalnie masz rację. Ale za bogaty jestem na upadłość. Banki proponuja nowe kredyty a zadluzam się bardziej z miesiąca na miesiąc. Sam nie wiem dokąd to prowadzi. Robota też nie na wieczność.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez nocnywilku » 09 Gru 2019, 18:03

Wiec Mocca odpowiedziales sobie sam ws upadłości. Ale czytam Twoja historie i probuje wczuc sie w Twoja sytuacje, i wiesz zycze Ci wyciszenia, takiego wylaczenia sie od pieniędzy kobiet etc i posluchania swojej "Sily wyzszej" chocby na jeden weekend gdy nawet windykacja nie dzwoni. Trzymaj sie kolego
Gdyby były dwa zycia jedno oddałbym Bogu, drugie oddałbym najlepszemu ze wszystkich nałogów.
nocnywilku

Poprzednia

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] oraz 3 gości