Leczenie potrzebne na wczoraj

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez miszokienka » 05 Lut 2019, 22:36

No to może warto szczerze o wszystkim powiedzieć dziewczynie, wtedy nic nowego nie wyskoczy. U mnie się to sprawdziło. Miałem dzięki temu spokój i mogłem sobie zdrowieć bez myślenia o tym, co jutro znów wyskoczy.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Postprzez pavko » 06 Lut 2019, 09:03

szybkijoe napisał(a):ograniczylem alko, terapi nie opuszczam

Ciekawe czy o tym rozmawiałeś na terapii ?.
Awatar użytkownika
pavko

Re: Leczenie potrzebne na wczoraj

Postprzez szybkijoe » 06 Lut 2019, 10:03

miszokienka napisał(a):No to może warto szczerze o wszystkim powiedzieć dziewczynie, wtedy nic nowego nie wyskoczy. U mnie się to sprawdziło. Miałem dzięki temu spokój i mogłem sobie zdrowieć bez myślenia o tym, co jutro znów wyskoczy.

Rozmawialem, akurat sprawa dotyczyla sprawy sprzed paru msc kiedy bylem w transie gry i sprzedawalem co popadnie. O taka jedna rzecz wlasnie spytala. Mialem tyle takich akcji ze nie sposob wspomniec o wszystkich. W tej kwesti chyba zbyt ogolnikowo jej sytuacje przedstawilem, moze faktycznie to byl moj blad.

Ciekawe czy o tym rozmawiałeś na terapii ?.

Oczywiscie ze tak, za kazdym razem wspominam. Pod slowem "ograniczylem" mialem na mysli konkretne 2 sytuacje czyli sylwester kiedy pilem wodke oraz zeszlo tygodniowy wypad na narty kiedy ze znajomymi wypilismy po 2-3 piwa
szybkijoe

Poprzednia

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości