Strona 1 z 1

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 17 Wrz 2020, 11:39
przez Alcrol
Cześć. Chciałem was zapytać czy ktoś z was używał programu betfilter, szukając w internecie czegoś co mi pomoże zwalczyć nałóg (wiem terapia, terapia mityngi) trafiłem na stronę gdzie opisany jest ten program abonament roczny trzeba kupić i jest to koło 80 dolców.. ale chyba lepiej wydać tyle i mieć takiego pomocnika niż wydać x razy tyle w kasynie..

Program z tego co wyczytałem nie może być odinstalowaniu przez okres na jaki został wykupiony abonament więc to mnie nawet przekonuje hehe

Dzięki i czekam na odpowiedzi
Pozdrawiam Marcin.

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 18 Wrz 2020, 15:45
przez człowiek1000
A jak on ma niby Ci pomóc ?

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 19 Wrz 2020, 04:28
przez Alcrol
No w tym. -jakie pytanie taka odpowiedź

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 19 Wrz 2020, 07:04
przez zbysob
Marcin skoro wiesz to po co pytasz ?
Wiara w cuda (program , czary, zaklęcia, amulety , hipnoza i inne wynalazki) jest bardzo silna i fajnie że jest.
Wpadasz na forum z zapytaniem czy da się mikroskopem wbić gwóźdź ? Da się tylko po co ? Zwykle młotek jest skuteczniejszym i tańszym rozwiązaniem. Np terapia jest za friko, mitingi są za friko a program kosztuje 80 dolców rocznie. Gdzie tu sens ?

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 19 Wrz 2020, 07:16
przez PiotrSambor
W krytycznej sytuacji i tak obejdziesz ten program, poprzez nie wiem kupienie nowego telefonu z andoidem za 200zł i granie na nim, albo zagrasz stacjonarnie w punkcie chociaż nigdy tego nie robiłeś. Na terapii pisałem prace "moje próby kontrolowania grania" było tam sporo tych prób, chociaż takiego programu nie kupowałem, aczkolwiek czytałem o nim, ale wiedziałem, że z moją wiedzą obejdę go chociażby przeinstalowując system od nowa.

Betfilter- czy ktoś używał?

PostWysłany: 19 Wrz 2020, 11:14
przez Alcrol
Pytam, nie o to czy używać a o to czy ktoś używał. Chodzi mi o to czy faktycznie blokuje strony i czy faktycznie działa tak jak to producenci opisują -piszac ten wątek chodziło mi o opinie o programie. Wiem że terapia i mityngi. To że ty Piotr byś tak zrobił to nie znaczy że ja bym tak zrobił. No cóż. Miałem nadzieję że ktoś odpowie na temat. Ehh..