Betfilter- czy ktoś używał?

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Alcrol » 17 Wrz 2020, 11:39

Cześć. Chciałem was zapytać czy ktoś z was używał programu betfilter, szukając w internecie czegoś co mi pomoże zwalczyć nałóg (wiem terapia, terapia mityngi) trafiłem na stronę gdzie opisany jest ten program abonament roczny trzeba kupić i jest to koło 80 dolców.. ale chyba lepiej wydać tyle i mieć takiego pomocnika niż wydać x razy tyle w kasynie..

Program z tego co wyczytałem nie może być odinstalowaniu przez okres na jaki został wykupiony abonament więc to mnie nawet przekonuje hehe

Dzięki i czekam na odpowiedzi
Pozdrawiam Marcin.
Alcrol

Postprzez człowiek1000 » 18 Wrz 2020, 15:45

A jak on ma niby Ci pomóc ?
człowiek1000

Miejscowość: Dolny Śląsk

Postprzez Alcrol » 19 Wrz 2020, 04:28

No w tym. -jakie pytanie taka odpowiedź
Alcrol

Postprzez zbysob » 19 Wrz 2020, 07:04

Marcin skoro wiesz to po co pytasz ?
Wiara w cuda (program , czary, zaklęcia, amulety , hipnoza i inne wynalazki) jest bardzo silna i fajnie że jest.
Wpadasz na forum z zapytaniem czy da się mikroskopem wbić gwóźdź ? Da się tylko po co ? Zwykle młotek jest skuteczniejszym i tańszym rozwiązaniem. Np terapia jest za friko, mitingi są za friko a program kosztuje 80 dolców rocznie. Gdzie tu sens ?
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Postprzez PiotrSambor » 19 Wrz 2020, 07:16

W krytycznej sytuacji i tak obejdziesz ten program, poprzez nie wiem kupienie nowego telefonu z andoidem za 200zł i granie na nim, albo zagrasz stacjonarnie w punkcie chociaż nigdy tego nie robiłeś. Na terapii pisałem prace "moje próby kontrolowania grania" było tam sporo tych prób, chociaż takiego programu nie kupowałem, aczkolwiek czytałem o nim, ale wiedziałem, że z moją wiedzą obejdę go chociażby przeinstalowując system od nowa.
PiotrSambor

Postprzez Alcrol » 19 Wrz 2020, 11:14

Pytam, nie o to czy używać a o to czy ktoś używał. Chodzi mi o to czy faktycznie blokuje strony i czy faktycznie działa tak jak to producenci opisują -piszac ten wątek chodziło mi o opinie o programie. Wiem że terapia i mityngi. To że ty Piotr byś tak zrobił to nie znaczy że ja bym tak zrobił. No cóż. Miałem nadzieję że ktoś odpowie na temat. Ehh..
Alcrol

Re: Betfilter- czy ktoś używał?

Postprzez KupujePrawde » 09 Sty 2021, 18:06

Witaj

Pisałeś w swoim powitalnym poście, że potrzebujesz terapii, podjąłeś ją?

Trudno mi wyrazić opinie czy warto mieć taki program czy nie. Na mnie to nie działało.
Piszesz, że program nie może być odinstalowany, uwierz, będąc w czynnym uzależnieniu, znajdowałem tak skrajne "rozwiązania" aby zagrać, że nawet taka blokada na rok może nie pomóc.
Ostatnio edytowany przez Sowa, 09 Sty 2021, 21:01, edytowano w sumie 1 raz
Powód: taka prośba: nie kopiujemy całych postów, wątek się rozciąga i staje mało czytelny.
KupujePrawde

Wróć do Pytania dotyczące zdrowienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość