HIPNOZA

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez silver66 » 01 Cze 2010, 19:57

Cześć sowa. Może na Ciebie niektóre sposoby nie działały nie wszyscy jesteśmy tacy sami, i każda metoda to kwestia indywidualna więc trudno stawiać diagnozę tylko na podstawie własnych doświadczeń bo każda osoba ma inne potrzeby i na każdego działa co innego, a szukanie nowych metod to też chyba dobry pomysł bo jeżeli ludzie by tak nie myśleli to dalej byśmy siedzieli w jaskini i palili świeczki. poza tym hazard jest chorobą umysłu więc pozytywna postawa i wiara w swoje możliwości jest podstawą oraz pierwszym krokiem w walce z tym nałogiem w końcu jeżeli nie uwierzymy w siebie to żadna terapia nie będzie miała sensu. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdanie sobie sprawy z tego że nałóg hazardu dla jednego umysłu - człowieka jest gorszy niż średniej wielkości bomba atomowa dla ludzkości, a sprawa jest POWAŻNA. pozdrawiam SYMPATYCZNIE
silver66

Postprzez agap » 01 Cze 2010, 20:03

Silver w kontekście uzależnienia od hazardu te Twoje mądrości można o kant d... rozbić. "Niektóre sposoby nie działały" nie tylko na Sowę ale i na mnie i na wielu takich jak my. Ja nie gram pół roku, czy dzięki sobie? Tak, ale umożliwiły mi to terapia, mitingi internetowe, telefony do takich jak ja i to forum. I to jest sprawdzone!
SZCZĘŚCIE TO NIE TO CO DAŁ MI LOS ALE TO CZEGO JESZCZE NIE ZDĄŻYŁ ZABRAĆ
Awatar użytkownika
agap

Miejscowość: BIESZCZADY

Postprzez zbysob » 01 Cze 2010, 20:10

E tam agap po co zaraz obijac sobie kanty. Jest etap mowienia i jest etap sluchania. Razem nie wystepuja :D Silver chce sobie pogadac - wolny kraj wolno gadac.
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Postprzez silver66 » 01 Cze 2010, 21:27

cześć aga, ja nie mówie że jakieś metody są złe czy dobre, chodzi mi o to że jeżeli dojrzejemy do tego że to jest tragedia i szkoda naszego życia oraz żal zawieść znajomych którzy nam jeszcze zostali to każda metoda jest warta spróbowania bo warto walczyć do końca. Znam równeż osoby które uczęszczały na terapie i regularnie wizytowały u psychoanalityka, a skończył na próbach samobójczych udanych lub nie, więc proszę nie sugeruj że zabawiam się w marnego psychologa, sam jestem hazardzistą od blisko 15lat i każde dodatkowe informację na temat tej choroby są dlamnie cudowną pigułką na codzień , więc nie stosuj ironi bo akurat nie jest ona tutaj wskazana. pozdrawiam :?: :???:
silver66

Postprzez agap » 01 Cze 2010, 21:44

Silver masz swoją prawdę a ta prawda spowita jest pewnymi mechanizmami. Kiedś to zobaczysz. Poizdrawiam
SZCZĘŚCIE TO NIE TO CO DAŁ MI LOS ALE TO CZEGO JESZCZE NIE ZDĄŻYŁ ZABRAĆ
Awatar użytkownika
agap

Miejscowość: BIESZCZADY

Postprzez jaro » 01 Cze 2010, 21:52

Widzę, że znasz wszystkie trzy :razz:
Ja w niektórych przypadkach, zeby poznać prawdę, dałbym się nawet zahipnotyzować :wink:
jaro

Postprzez spanek » 02 Cze 2010, 02:00

silver66 napisał(a): dojrzejemy

Dojrzale przewaznie spadaja z hukiem, jakims cudem (albo nie ) nie pozwalaja sie zerwac prze upadkiem.
Pozdrawiam
Jakich brakuje nam zmyslow ze nie widzimy i nie slyszymy innego swiata ktory nas otacza.
spanek

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez kaśka » 02 Cze 2010, 08:00

człowiek1000 napisał(a):A cosik więcej

A poczytej że księdza Twardowskiego....

Kaśka
kaśka

Miejscowość: Szczecin

Postprzez nika » 02 Cze 2010, 08:16

silver66 napisał(a):nie wszyscy jesteśmy tacy sami, i każda metoda to kwestia indywidualna więc trudno stawiać diagnozę tylko na podstawie własnych doświadczeń bo każda osoba ma inne potrzeby i na każdego działa co innego

A to jest moje ulubione zdanie na tym forum :-) (niekoniecznie silver Twoje, ono się często pojawia)
Awatar użytkownika
nika

Miejscowość: Kraków

Postprzez silver66 » 02 Cze 2010, 18:06

Dzięki wszystkim za aktywność za wiadomości dobre i złe, piszę tylko co czuje w danym momencie albo jakie ja mam zdanie w tym temacie, mam nadzieje że nikt nie odebrał moich wiadomości jako filozoficzne mendrkowanie dziele się tym co przeżyłem i jak do tego podchodzę ( a coś tam wiem na temat utraty kontroli nad swoim życiem ). pozdrawiam i życzę wytrwałości.
silver66

HIPNOZA

Postprzez Katoria88 » 11 Sie 2017, 06:56

Jak już ktoś się tutaj wypowiedział, to, czy na kogoś podziała hipnoza jest kwestią indywidualną. Ja jednak wierzę, że hipnoterapia może ukoić ból, a nawet wpłynąć na psychikę: https://www.alces.pl/czy-hipnoza-istnie ... noterapii/ , to wszystko jednak zależy jakie ktoś ma oczekiwania, na pewno nie obejdzie się też bez pracy nad sobą.
Katoria88

Poprzednia

Wróć do Pytania dotyczące zdrowienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości