Sny

Moderatorzy: anwaz, admin

Sny

Postprzez nocnywilku » 04 Lut 2019, 18:25

Część Wam. Chciałbym poruszyć temat snów hazardowych. Miewam nie często sny hazardowe i pijackie. Nie pije i nie gram pewien czas. Natomiast często czytam wypowiedzi, że sny hazardowe są złym objawem. Piszę to dlatego, że moje zdanie jest inne. Ilekroć przyśni mi sie wizyta w kasynie to nie burzy mojego spokoju następnego dnia i nie prowadzi do zagrania. Nawet to fajne że budzę sie po takim śnie że pijany z pubu wracałem i budzę się i nie ma kaca :). Natomiast dzisiejszy mój sen był troche inny. Siedziałem w kasynie, i czułem się tam nadzwyczaj dobrze. Siedziałem i nie grałem. Rozglądałem się dookoła i patrzyłem jak się wnętrze pozmieniało hehe. W jakąś magię snów nie wierzę. Dopatruję się przyczyny, że coraz lepiej udaje mi się wyciszyć serce, zwłaszcza,że wczoraj była niedziela. A Wy jak macie?
Gdyby były dwa zycia jedno oddałbym Bogu, drugie oddałbym najlepszemu ze wszystkich nałogów.
nocnywilku

Sny

Postprzez Sowa » 05 Lut 2019, 00:28

W zeszłym roku miałam sen hazardowy po 8 latach abstynencji. Bardzo przyjemny sen. Obudziłam się zdziwiona. Nie dość, że sen w takim temacie, nie dość, że przyjemny, to tak doskonale pamiętałam szczegóły tego snu, że wręcz kolory i desenie na ubraniach figur karcianych mogłam opisać. A przecież zazwyczaj tylko jakieś majaki pamiętam :-) Pozastanawiałam się chwilę. Zapytałam w duchu, czy chce mi się grać? Wyszło, że nie. I właściwie tu historia się kończy. Ale faktem jest, że terapeuci mówią o snach hazardowych jako objawie głodu, więc lepiej ostrożnie na zimne dmuchać.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Sny

Postprzez pavko » 06 Lut 2019, 09:07

19 miesięcy bez gry, snów już takich nie mam. Nie wiem do jakiego czasu miałem, ale chyba tak do 3-4 miesięcy.
Awatar użytkownika
pavko

Wróć do Pytania dotyczące zdrowienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość