19 lat i już zrujnowałem sobie życie

Moderator: anwaz

Re: 19 lat i już zrujnowałem sobie życie

Postprzez Garp » 23 Mar 2019, 01:03

dziadek napisał(a):... nie chce już grać, ale wizja tego co muszę spłacić powoduje ze chce wygrać i mieć z głowy długi

Grając jedynie te długi powiększysz kolego. Naprawianie życia to nie zakład krótkoterminowy, tylko długa praca, której zaledwie początkiem jest zaprzestanie grania. Z głowy to można mieć tylko kolejne lata swojego życia, jeśli nadal będziesz chciał naprawić hazardem to co hazardem popsułeś. Nie jest łatwo skończyć z tym cholerstwem, ale nie jest to też niemozliwe. Grając dalej szybciej czy później znowu oszukasz swoich bliskich. Miałem tak samo i też chciałem grą spłacić długi i jeszcze obdarować tych, których zraniłem. Skończyło się na tym, że zraniłem ich ponownie.

Dzisiaj mija dokładnie 5 miesięcy od kiedy przestałem grać. Chodzę na terapię i dość sprawnie radzę sobie z głodem. Długami się nie przejmuję. Powoli je spłacam i nie zaprzątam sobie nimi głowy. Dopiero jak przestaniesz grać będziesz miał szansę odkryć co tak naprawdę skłaniało Cię do grania, a z pomocą terapeuty będziesz mógł nad tym popracować i koniec końców poprawić swoje życie. Życie bez gry jest fajne. Czasem ciężkie, na pewno nie łatwe, ale własne.
Garp

Postprzez mlody19 » 02 Kwi 2019, 12:31

też miałem fajną droge do zostania dobrym sportowcem, ale wybrałem drogę jaką wybrałem.
Jak to śpiewał Ś.P Riedel - Wehikuł czasu to byłby cud..
mlody19

Postprzez macztaa@wp.pl » 06 Lis 2019, 21:21

Jaki ja byłem głupi.... :shock:
macztaa@wp.pl

Re: 19 lat i już zrujnowałem sobie życie

Postprzez Nerek » 07 Lis 2019, 08:47

Macztaa jak żyjesz? Jak sobie radzisz??
Nerek

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości