Samotność

Moderatorzy: anwaz, admin

Samotność

Postprzez Walli15 » 28 Sty 2021, 00:45

Tak bardzo chciałbym cofnąć czas.5/6 lat temu nawet przez głowę by mi nie przeszło, że będę cieniem samego siebie. Wrakiem człowieka, wrzodem i powodem do zmartwień moich bliskich. NIestety w ciągu moje zachowanie, myślenie i czyny są totalnie odrealnione. Myślę, że duży wpływ ma amfetamina na podejmowane decyzje , błędy I kolejne upadki. Uzupełnia się doskonale wraz z graniem dzięki czemu jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy,które oczywiście i tak przegram. Nie potrafię wyjść z tego obłędu. Codziennie składam sobie obietnicę ,że rano koncze i zaczynam żyć. Niestety dzieje się inaczej . A co do terapii to wiem.,że.muszę iść ponownie ale nie potrafię zachować niezbędnej abstynencji . Pozdrawiam Konrad
Walli15

Samotność

Postprzez kiedyskiedys » 28 Sty 2021, 19:08

Oddaj pieniadze i dostep do konta zaufanej osobie. Pomaga na samym poczatku bo choc cisnie na gre to nie ma za co. I oczywiscie terapia.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Samotność

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 28 Sty 2021, 19:23

Walli15 napisał(a):Nie potrafię wyjść z tego obłędu. Codziennie składam sobie obietnicę ,że rano koncze i zaczynam żyć.

Potrafisz, tylko zacznij działać, a nie zamylać.
No i k*źwa obietnice??? To chyba słaba ta terapia była, albo już wszystko Ci z głowy uciekło, skoro nie widzisz tu podstawowego mechanizmu chorobowego. Iluzji kontroli.
Osoba w czynnym uzależnieniu NIE KONTROLUJE TEGO CO ROBI! Jedyna realna szansa na odzyskanie kontrol, to leczenie.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Re: Samotność

Postprzez Walli15 » 29 Sty 2021, 02:18

kiedyskiedys napisał(a):Oddaj pieniadze i dostep do konta zaufanej osobie. Pomaga na samym poczatku bo choc cisnie na gre to nie ma za co. I oczywiscie terapia.

Od kilku miesięcy nie mam wypłaty na swoje konto . Pozyczam, oddaje , wpłacam, pozyczam i tak w kółko. Na dzień dzisiejszy mam długi u wszystkich znajomych tych dalszych i bliższych plus niestety dopuscilem się przekrętu na allegro. Nie wiem czy uda mi się tym razem z tego wybrnąć ale terapia jest jedynym wyjściem i muszę zacząć działać. Pozdrawiam Konrad
Walli15

Samotność

Postprzez Walli15 » 09 Lut 2021, 02:12

Może jest ktoś z okolic Warszawy kto chciałby pogadać? Pruszków, Komorów przebywam w tych rejonach ewentualnie przez telefon ? Chętnie podam .jak by ktos chciał to podam nr na priv lub zadzwonię jak ktoś napisał swój
Walli15

Poprzednia

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość