Będę pisał, o sobie

Moderatorzy: anwaz, admin

Będę pisał, o sobie

Postprzez chudym » 18 Sie 2019, 09:48

Witajcie,
Mam taką potrzebę, więc to zrobiłem, założyłem stronę na facebooku, będę pisał tam o swoim życiu w nałogu, o trudnościach w zdrowieniu, ogólnie o tym co mnie spotkało, gdyby ktoś miał ochotę, podsyłam link :

https://www.facebook.com/Micha%C5%82-te ... 8381304695
Abstynencja od hazardu zaczyna się z pierwszym dniem nie grania, trzeźwość zaczyna się wtedy gdy zerwiesz z nałogiem wewnątrz siebie. - chudym, 20.05.2019
chudym

Będę pisał, o sobie

Postprzez Sowa » 18 Sie 2019, 18:11

Michał, z dobrego serca, rozumiem potrzebę pisania, ale facebook ma ogromny zasięg, jesteś pewien, że takie pokazywanie bebechów nie obróci się przeciwko Tobie? jesteś pewny, że chcesz, by WSZYSCY wiedzieli o Twoim uzależnieniu?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Będę pisał, o sobie

Postprzez chudym » 18 Sie 2019, 19:00

Hej, ciężko mi to wytłumaczyć, lecz nie mam z tym żadnego problemu, to moje życie, którego się nie wstydzę, takie podejmowałem decyzje w swoim życiu, mam potrzebę to wyrzucać z siebie, jestem w pewnym stopniu dumny z tego co zaczynam robić ze swoim życiem, nie mam zamiaru się ukrywać, każda moja rozmowa z nowo poznaną osobą, ze znajomymi, na rozmowach o pracę, wszystko zahacza o moje ostatnie 10 lat życia, są sprawy wstydliwe, może niektórych nie będę poruszał, lecz to co robię uważam za słuszne, dobre dla mnie, pokazuję prawdziwego Michała, takim jakim jest, nie takim jakim chciałbym być. Przeszkadza mi w życiu codziennym to że "muszę" się ukrywać, mój obecny pracodawca dosyć szybko dostał ode mnie informację jaka jest moja sytuacja, byłem na rozmowie o pracę, dostawałem pytania o swoje zatrudnienie, dlaczego miałem tak wiele prac, wszystkie były krótko czasowe, powiedziałem prawdę o sobie, boli mnie utrzymywanie tego, wiem ile kłamstwa wyrządziły w moim życiu krzywdy, boję się ich, powiem dalej, ciężko przychodzi mi mówienie nieprawdy, mam po tym jakieś wyrzuty sumienia, jak w pracy mój pracodawca się pyta dlaczego jestem smutny, widać że jest coś na mnie, to mówię o tym co się działo, dzieje, nie muszę ukrywać tego, dusić w sobie tego wszystkiego, dość, skończyłem z tym. Taką wybrałem drogę, chcę przekazać swój ciężki kawałek życia innym, żeby zobaczyli że ten którego znali tyle lat to kompletnie inna osoba. To tak w skrócie.
Abstynencja od hazardu zaczyna się z pierwszym dniem nie grania, trzeźwość zaczyna się wtedy gdy zerwiesz z nałogiem wewnątrz siebie. - chudym, 20.05.2019
chudym

Będę pisał, o sobie

Postprzez kiedyskiedys » 19 Sie 2019, 10:35

Ja rozumiem taka potrzebe, sam kiedys taka mialem :) Sam zobaczysz z czasem co Ci to daje i czy w ogole cos daje. Po drugie to co napisales na facebooku to az i tylko twoj zyciorys grania. Nie wiem nawet kim jestes, jaki jestes?
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Będę pisał, o sobie

Postprzez Huzarka » 18 Wrz 2019, 08:40

To dobrze, że poprzez pisanie o swoim uzależnieniu pewnie czujesz się lepiej... jeśli masz tylko taką potrzebę to pisz... :)
Huzarka

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości