Miting Internetowy

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Miting Internetowy

Postprzez max24 » 06 Lis 2017, 12:45

Cześć wszystkim,
czytając forum bardzo często natrafiam na Wasze pytania (głównie osób mieszkających poza PL, choć nie tylko) odnośnie mitingów internetowych. Często będąc poza granicami kraju, szczególnie nie znając języka, lub po prostu ze względu na odległość, pracę, dzieci, etc. nawet mieszkając w Polsce nie mamy możliwości aby dotrzeć na miting, co według moich doświadczeń jest jednym w ważniejszych punktów w zdrowieniu wpadłem na portal z takimi mitingami stworzyć. Jako, że jestem programistą i pracowałem jakiś czas temu nad projektem konferencji online, mógłbym takową wdrożyć w życie również dla naszej społeczności. Chciałbym też mieć możliwość zrobić coś dla innych. Teraz kilka pytań do Was:
1. Czy uważasz, że to dobry pomysł?
2. Czy znaleźliby się chętni do prowadzenia takich mitingów? Moim zdaniem takie mitingi powinny rozpoczynać się wieczorem, około 20-21, choć to jest oczywiście temat do ustalenia.
3. Czy uważacie, bylibyście w stanie wysłać co jakiś czas jakiś drobny datek na jego utrzymanie - takie przedsięwzięcie musi być oczywiście dla wszystkich darmowe, ale z czegoś trzeba utrzymać serwery, etc, a samemu nie jestem w stanie w pełni tego finansować.
EDIT:
4. Jak powinien wyglądać taki miting - audio czy wideo? Moim zdaniem ze względu na anonimowość powinien być on tylko w formie głosowej.

Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam
max24

Miting Internetowy

Postprzez amerykanka » 06 Lis 2017, 21:33

Hej. Jak dla mnie pomysł świetny. Forma- chyba lepsza tylko audio, bo z video to zazwyczaj w takich sprawach sa tylko problemy. Co do prowadzenia mitingów to już absolutnie nie mam prawa się wypowiadać, to już pytanie powinno być kierowane do bardziej doświadczonych niż ja. Co do kosztów- to wszystko jest kwestią dogadania się, ceny utrzymania tego i ilości chętnych chcących partycypować w kosztach. Wiem, że do niedawna odbywały się tutaj jakieś mitingi internetowe, trzeba by było poprosić o radę i zdanie osoby w to zaangażowane, czy zdawało to egzamin itd.Pozdrawiam.
"Widzimy ludzi i rzeczy nie takimi jakimi są, ale takimi, jakimi my jesteśmy"
amerykanka

Miting Internetowy

Postprzez Sowa » 06 Lis 2017, 23:20

1. tak.
2. odpowiem za siebie: nie. A inni? pewnie tak, poczekajmy na Milo, to najwytrwalsza zawodniczka (ukłony).
3. tak. O jakich kosztach mówimy w skali roku?
4. audio.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Miting Internetowy

Postprzez milo » 06 Lis 2017, 23:53

hej
byl mityng internetowy - najpierw na spikeria.pl , potem na chatonic.com ale zamkneli wlasciciele czy jakos tak
ja najwytrwaalsza? na pewno nie "zawodniczka"
prowadzic mityng umiem - nie tylko zresztą ja... to akurat jest proste jak budowa cepa
zalozyc taki mityng w internecie i żeby jeszcze koszty byly do ogarniecia /nawet jak przez miesiac czy dwa nie bedzie uczestnikow/, zrobic tak, żeby nie wchodzily osoby niezainteresowane lub zeby mozna je bylo zbanowac jak trollują ... takie tam kosmetyczne rzeczy... - no tego toja nie umiem

wiem, ze jest kilka osób,które moglyby prowadzić takie mityngi - rotacyjnie - ale chętnych do tej pory bylo malo...

ja byłam, bo , hm. bylam dla siebie a nie dla "kogoś"

Czas na "mlodszych " - chętnie podpowiem co i jak :D
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Miting Internetowy

Postprzez zbysob » 07 Lis 2017, 00:13

wyłącznie z kronikarskiego obowiązku dodam że najpierw był miting na skype a pomysłodawcą był Krzysiek36 :)
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Miting Internetowy

Postprzez asia » 07 Lis 2017, 00:15

Rzeczywiście ! Pamiętam.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Miting Internetowy

Postprzez Andy » 11 Mar 2018, 18:24

Próbowałem dołączyć do mitingu Haz-Anon; niestety albo się spóźniłem, albo zarzucili.
Co myślicie o mitingu AH na Skyp'ie?
Na ogół przecież ludzie, nawet najbardziej niegodziwi, są naiwniejsi i lepsi, niżbyśmy w ogóle mogli przypuszczać. Zresztą i my również.
F. Dostojewski, Bracia Karamazow
Andy

Miting Internetowy

Postprzez zbysob » 11 Mar 2018, 22:41

ja dla przykładu nie myślę ale chyba nie o to Ci chodziło :)
Awatar użytkownika
zbysob

Miting Internetowy

Postprzez Andy » 11 Mar 2018, 22:46

Jak tak, jak nie :P
Na ogół przecież ludzie, nawet najbardziej niegodziwi, są naiwniejsi i lepsi, niżbyśmy w ogóle mogli przypuszczać. Zresztą i my również.
F. Dostojewski, Bracia Karamazow
Andy

Miting Internetowy

Postprzez milo » 21 Lis 2019, 17:29

internet ?
miejsce jest.
chętni - zapraszam na priv.
Jakby były tłumy, to dam linka na stronie na Discord. A tak, to po malutku ustalimy daty, godziny, jak komu pasuje.
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miting Internetowy

Postprzez asia » 27 Lis 2019, 10:27

To niewiarygodne. Znalazłabym tutaj ze 100 postów o treści " w moim mieście nie ma mitingów" albo " na miting mam 200 km, ciężko dojechać ".
A jak jest możliwość uczestniczenia w internetowym to cisza.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Miting Internetowy

Postprzez milo » 28 Lis 2019, 23:40

jak widać, jednak nie potrzebne :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miting Internetowy

Postprzez zbysob » 30 Lis 2019, 08:26

Edison podobno odkrył tysiąc sposobów jak nie zrobić żarówki i tylko jeden jak ją zrobić
Awatar użytkownika
zbysob

Miting Internetowy

Postprzez milo » 04 Gru 2019, 02:35

No to dam linka. Może jednak ruszy. Link z zaproszeniem do serwera
https://discord.gg/rRdUfmh
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Wróć do Mitingi,spotkania AH i ośrodki leczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości