Meeting Przez Skypa

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Meeting Przez Skypa

Postprzez Damian_Herbut » 05 Lip 2018, 20:02

Witam
Znalazło by się może kilka osób chętnych na meeting np przez skypa na kamerze ?
Myślę że była by to fajna opcja spotkać się z ludźmi z różnych stron Polski z różnymi doświadczeniami i przeprowadzić taką rozmowę grupową w formie meetingu :)
Damian_Herbut

Miejscowość: Zabrze

Meeting Przez Skypa

Postprzez milo » 09 Lip 2018, 22:23

taki temat juz tu jest ... nawet w kilku miejscach :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Meeting Przez Skypa

Postprzez ula.h » 10 Lip 2018, 09:21

Jest temat dotyczący mitingu dla współuzależnionych.

Ogólnie idea dobra, natomiast to powstania takiego mitingu potrzeba służebnych, którzy podjęliby się cotygodniowego siedzenia przez 2 godziny przed komputerem niezależnie od tego, czy ktoś do nich dołączy czy nie. Ja np. na takie zobowiązanie gotowa nie jestem, a innymi słowy - nie chce mi się tego robić.
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Meeting Przez Skypa

Postprzez milo » 10 Lip 2018, 09:36

jeden temat :
viewtopic.php?f=17&t=1441&start=630
drugi temat :
viewtopic.php?f=17&t=5170
trzeci temat :
viewtopic.php?f=17&t=1248&start=75

jakwidać, już dawno o tym mowiono i na razie na mówieniu się konczy... pare lat bylo na spikerii, ale się zamknęla spikeria.
Chcesz ?
Pisz, rób, proś o pomoc ...

kiedy i jak - propozycje juz były. miejsce nawet JEST :) (haslo/uzytkownik)
ja juz się "nasiedziałam" a i nie mam mozliwości podjąć się zobowiązania, ze zawsze bedę, pracuje 12/24 i rożnie to jest z grafikiem a mityngow w realu mam wystarczajaco , jak na dzień dzisiejszy (3 tygodniowo i nie na wszystkie przychodze)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Meeting Przez Skypa

Postprzez ula.h » 10 Lip 2018, 09:42

Rzeczywiście tematy są :)

Podsumowując: potrzeba kogoś, kto pociągnie ten wózek przez kilka miesięcy.
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Meeting Przez Skypa

Postprzez milo » 10 Lip 2018, 09:56

najlepiej, jakby to były ze trzy osoby - na początek
z mojego (i kolegów) doświadczenia na spikerii : jedna osoba za długo nie pociągnie tego wozu, potrzeba ze dwóch do " popychania z tylu " ... osie za ciężkie ;)

nawet, jeśli ktoś siedzi sobie na emeryturze i ma dużo czasu.... to jednak obciążenie nie dotyczy czasu - to tylko 2 godzinki w tygodniu na necie, lecz takie osoby powinny posiadać pewne cechy charakteru,które pomagają a wcale nie muszą być zaletami (np.upór, desperacja, odwaga, konsekwencja, systematyczność, stabilność w zdrowieniu ...) no i żeby im się CHCIAŁO CHCIEĆ .
Dobrze jest także, gdy taka osoba potrafi nawiązywać tzw. pierwszy kontakt i jest otwarta na nowe osoby.... potrafi coś zorganizować i się tego trzymać . Może mieć kłopot z jąkaniem ale nie może się tego wstydzić ... ot takie mniej więcej cechy i "przywary" :)

Do dzisiaj gdzieś trzymam "kontakty" do osób, które kiedyś pojawiły się na spikerii i czasem się odzywają, szukają namiarów, kontaktu lub po prostu kogoś do pogadania ... i jeśli jest zgoda, to podaję taki kontakt dalej :) (pozdrawiam Staszka i Andrzeja :) oraz moje kochane dziewczyny ... sporo dziewczyn się przewinęło :) )
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Meeting Przez Skypa

Postprzez Damian_Herbut » 10 Lip 2018, 21:37

Jestem chętny :) czas zawsze znajdę na takie meetigni a rzeczywiście jeszcze jedna osoba przydała by się do pomocy choćby nawet do reklamowania takiego meetingu :) Jutro o 18 założe pokój lub czat na skypie ale o tym jeszcze rano napisze na forum :)
Damian_Herbut

Miejscowość: Zabrze

Meeting Przez Skypa

Postprzez Sewerrr » 24 Lip 2018, 19:45

Witam, ja również jestem chętny jeśli byłaby taka możliwość, mam mocno ograniczony dostęp do mitingów, brakuje mi takiej formy kontaktu i chętnie nawiążę kontakt z innymi osobami, czy to w formie mitingu czy po prostu pogadać.

Pozdrawiam
Sewerrr

Meeting Przez Skypa

Postprzez milo » 19 Lis 2018, 12:41

na skyp można pogadać
Jak na razie, korzystam z "Haz Anon" , ale czasem można umówić się na konkretny dzień i godzinę i zbiera się kilka osób do pogadania. Współuzależnione zaglądają i uzależnieni tez (mało , bo nikt nie wie , jak tam wejść :) ).

Jak wyszukujesz w skyp użytkownika, to wpisujesz Haz Anon
a obrazek jest taki, ze dwie dłonie trzymają zielone listki.

Z czasem może (jeśli będą chętni) powstanie na skyp nasz mityng.
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Wróć do Mitingi,spotkania AH i ośrodki leczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości