Krok 7 Pokornie poprosiliśmy Boga ,jakkolwiek go............

Moderator: anwaz

Postprzez Cichy » 10 Paź 2008, 21:32

Anwaz..a gdzie byl Twój Bóg,gdy taplałeś sie w g..Moze to czlowiek pomógł podnieść Ci się?
Cichy

Miejscowość: Krakow

Postprzez Cichy » 10 Paź 2008, 21:53

pewnie znasz bajkę o krolu i
jego szacie?//mysli
Cichy

Postprzez anwaz » 11 Paź 2008, 08:24

On był obok tylko ja niestety nie chciałem go widzieć. A On nas obdarzył wolną wolą i do niczego nas siłą nie zmusza. Co do bajki to znam lecz nie widzę związku. Co do ludzi to bardzo szanuję każdego kogo On postawił na mojej drodze. Wolę aby to On był siłą sprawczą w moim życiu a nie przypadek. Co do pytania dlaczego. Odpowiedź jest taka. Taka musiała być widocznie moja droga i tyle dzisiaj nie pytam dlaczego wolę pytać siebie jak dalej żyć aby się tego życia nie wstydzić. Polecam Ci modlitwę o pogodę ducha. Usłyszysz ją na każdym mitingu i jest Ona prawdą uniwersalną a co jest dla Ciebie siłą wyższą to twoja sprawa. Ja takie siły dzielę na większe (ludzie) i wyższe (Bóg).
Życzę Ci abyś znalazł właśnie te dwie siły.
pozdr..anwaz..
P.S. A mój Bóg to ten sam który jest obok Ciebie więc może być też twój :smile:
Uczę się żyć od nowa
i poznaje siebie na nowo
Awatar użytkownika
anwaz

Miejscowość: Poznań

Postprzez Cichy » 12 Paź 2008, 17:25

Anwaz,te słwa ktore napisalem powyzej,nie powinne się pojawic.
Oprocz nalogu hazardu,mam jeszcze problem z alkoholem.
Dla mnie jesteś Wielki..trzymaj tak dalej
Pozdrawiam
Cichy

Postprzez Cichy » 19 Paź 2008, 22:53

Czesc.
Nie gram juz dwa tygodnie.Moze to niewiele ale dostrzegam
pozytywne zmiany w moim życiu.Przedewszystkim odpoczołem psychicznie od tych wszystkich napięć, jakie miałem wówczas gdy grałem.
Nie ukrywam tego, ze odkąd zaczolem tutaj przychodzić,nie skusiłem się na obstawienie nawet jednego meczu. Gdybym wierzył w Boga , to poprosił bym Go o czujność i zeby
nigdy nie zapomnieć, ze jestem hazardzistą,nawet wtedy gdy nie gram.
Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.
Cichy

Postprzez Marcin S » 19 Paź 2008, 23:57

super,ze odpoczales,tylko pamietaj aby to nie byl odpoczynek przed czyms..a miting byl pierwszy,a terapia???To pomaga inaczej niz forum,uwierz jesli nadal nie poszedles na miting...cos niesamowitego :grin:
Fajnie jest nie myslec
Marcin S

Miejscowość: Dublin

Postprzez Marek z 3miasta » 20 Paź 2008, 08:59

Parę razy napisane jest w postach:
"łatwo jest przestać grać, chodzi o to aby do grania nie powrócić".

W moim przypadku nie było prosto mi przestać grać. Nie wiedziałem, że jestem chory i codzienne granie lub wizyty w salonach to uzależnienie. Nie potrafiłem sam wyrwać się od tego mojego prywatnego kręgu piekieł. Jak poszedłem na miting, to od razu niegranie zrobilo sie łatwe i w zasięgu ręki. Rzeczywiście - jest w moim zasięgu, lecz gola ręka to za malo, Wiem, co mówię. Ponieważ dwa razy zagrałem (w marcu i w lipcu zeszlego roku) i dzięki myślom, ktore wbijalem sobie podczas terapii i w trakcie mitingów nie upadłe spowrotem w bagno gry.

Pozdrawiam.
Marek
Prawo Katza
Ludzie i narody będą działać ra­cjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości.
Awatar użytkownika
Marek z 3miasta

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Cichy » 20 Paź 2008, 21:36

Dzięki za radę.
Nie chcę juz wracać do nalogu,więc chyba pojdę na miting dla AH.
Tylko nie wiem za bardzo czy odbywają sie takie spotkania w Kraku.
Obawiam sie ze jak zagram chociaz jeden raz,mogę się juz nie podnieść : (
http://pl.youtube.com/watch?v=N_rflXj5z ... re=related
Cichy

Postprzez jaro » 20 Paź 2008, 21:51

Cichy napisał(a):Tylko nie wiem za bardzo czy odbywają sie takie spotkania w Kraku

Z tego co wiem odbywają się.
Cichy napisał(a):Obawiam sie ze jak zagram chociaz jeden raz,mogę się juz nie podnieść

Wykorzystaj tą obawę. Taki strach nie musi być destrukcyjny.
pozdrowienia
jaro

Postprzez Marcin S » 20 Paź 2008, 23:04

Nie ma zadnych informacji na temat mitingu w Krakowie,wiec sumujac nie odbywaja sie tam mitingi grupy AH,nie wiem gdzie bedzie ci blizej...Kielce,a moze sam pomyslisz o mitingu w Krakowie??bylo by z korzyscia dla nas wszystkich :cool:
Fajnie jest nie myslec
Marcin S

Miejscowość: Dublin

Postprzez nika » 20 Paź 2008, 23:11

Najbliższy jest chyba w Rybniku i Kielcach. Ale fajnie by było gdyby ktoś w końcu zabrał się za Kraków....

pzdr,
nika
Awatar użytkownika
nika

Miejscowość: Kraków

Postprzez andrzej.aha » 21 Paź 2008, 07:22

Panowie ..mitingi w Krakowie odbywaja się..i tyle...
kazde spotkanie hazardzisty z drugim hazardzista....którego celem jest zaprzestanie gry jest czymś koniecznym i dobrym.. i to tyle..
namiary na mitingi w Krakow2ie poniżej;

"W związku z remontem salki katechetycznej na ul. Wawrzyńca 6 przenosimy się.
Kościół Bożego Ciała – krakowski Kazimierz.

Wejście przez główne, wielkie bramy do budynku z kancelarią – salka w środku (mówię wam - ful wypas).

Terminy:

PONIEDZIAŁEK –GODZINA 17:30

CZWARTEK najbiliższy– GODZINA 17:30

Prawdopodobnie będzie zamiast czwartku i poniedziałku –piątek – organizujemy się."

Tak wiec możesz sie dowiedziec na Kazimierzu .....
ps. pamietaj , że wszyscy jesteśmy chorzy.... /mam na mysli uzaleznionych./..
Wierzę,...., Wątpię,.... Szukam...
andrzej.aha

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Cichy » 21 Paź 2008, 10:31

Dzięki andrzej za info.
W tym tygodniu pracuje na druga zmiane.
Dobrze wiedzieć ze jesteście w Krakowie.
Pozdrawiam
Cichy

Postprzez andrzej.aha » 21 Paź 2008, 10:50

Cichy... hazrdzisci potrzebujacy pomocy sa wszędzie....
jestem w lekkiej rozterce... bo ta grupa istneijaca w Karkowie zdecydowanie oddcina się od wspólnoty i od "nas".... lecz wierzę, że przyjmą z otwartymi ramionami każdego potzreebujacego wsparcia hazardzistę... bez względu na to skąd przychodzi...
Cichy napisał(a):ze jesteście w Krakowie

wiec chcę żebys wiedział, że to jakby nie "my".. tam jesteśmy..lecz jeżeli te mitingi się odbywaja a wierzę, że tak....to sa na nich hazrdzisci ... a jak są hazardzisci paragnący nie grać..t o na pewno znajdziesz tam wsparcie i pomoc...

ps. mam taka sugestie do Admina...żeby rozważył przesuniecie kilku ostatnich postów..do innego "tematu'..jakoś wątej się nam zagubił i nie wszystko dotyczy kroku 7.... na pewno jest rzecz o pokorze..ale o proszeniu Boga ..juz zdecydowanie mniej.
Wierzę,...., Wątpię,.... Szukam...
andrzej.aha

Miejscowość: Warszawa

Postprzez zbysob » 21 Paź 2008, 20:51

W naszej broszurce (tfu :D ) rowniez znajduje sie informacja o mitingach w Krakowie - choc od dluzszego czasu nikt z Krakowa nie informowal o mitingu ani o zmianach. Wiec jesli ktos takie info posiada to prosze w temacie Mitingi - zestawienie - poprawie jesli sa jakies zmiany. Dla mnie miting jest miting niezaleznie od tego z jakich nut sie odbywa i kto na nim jest. A czlowiek zwierze wolne i sam decyduje gdzie , kiedy i jak
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dwanaście kroków AH

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości