Gram 13 lat.....

Moderatorzy: anwaz, admin

Gram 13 lat.....

Postprzez przymierze » 05 Kwi 2021, 23:22

Dokładnie jak piszesz . Nie gram tak intensywnie jak przed leczeniem ale o kontroli też nie ma mowy . Długów nie
mam ale życia też nie . Grupa w moim mieście rozwiązana i teraz dopiero doceniam normalność przed tym czymś
co mamy teraz....i końca nie widać. Często teraz uciekam w wspomnienia kiedy pomidor miał smak pomidora a
a ludzie byli wyraziści mniej zakłamani. Może i tak jest że każde pokolenie ma swój osobliwy czas...
przymierze

Gram 13 lat.....

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 06 Kwi 2021, 09:05

Ech, i nawet nostalgia już nie taka jak kiedyś...
Żarty żartami, ale piszesz trochę depresyjnie. Może warto pójść do specjalisty i zbadać się w tym temacie? Stany depresyjne mogą wzmagać chorobę, bo organizm domaga się serotoniny i endorfin, a najprościej je sobie zafundować przez grę. Masz kontakt z ośrodkiem terapii uzależnień? Jeżeli nie, to odnów koniecznie. Na pewno mają tam lekarza. Wiem że czasy ciężkie i dziwne, ale dla chcącego nie ma przeszkód.
P.S. mi pomidory smakują teraz lepiej niż kiedyś i ogólnie apetyt na życie wzrósł wraz ze zdrowieniem. Nie poddawaj się, jeszcze dużo przed Tobą.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości