Cześć poszukuje terapii

Moderatorzy: anwaz, admin

Cześć poszukuje terapii

Postprzez hazardzista85 » 15 Lut 2021, 10:32

Pamietacie mnie, na poczatku roku podjąłem psychoterapie w Gdyni, później gdy powstał Covid była możliwość kontynułowania leczenia telefonicznie .... czy znacie ośrodki na nfz które realizują terapie telefoniczne ... moja sie właśnie skończyła "stacjonarna" a tym bardziej, że nie zawsze moge być w danym miejscu ze wzgledu na wykonywana prace. Pozatym terapia dla hazardzistow w Gdyni mi pomogła układam.na nowo zycie, poznałem kobiete i zamierzam poprosić moja wybranke o reke. Zamierzamy sie starac o dziecko :-) choc mam komornika i odkad nie gram stac mnie nawet zeby zalozyc aparat na zeby i co miesiac odkladam pieniadze . Wszystkie pieniadze oddałem kobiecie dzieki temu jestem wolny od hazardu tzw. Pokus. W duzej mierze skupilem sie na zdrowiu i urodzie ;-) skutkiem tego jest ból poekstrakcyjny czy ból zwiazany z masażam i przypomina mi czym jest zycie i co jest tak naprawde w zyciu warte w tym roku zamierzam ruszac sprawe o upadlość jak tylko założą mi dolny aparat;-) piekny usmiech swiadczy o zdrowiu a druty w niczym nie przeszkadzaja :-) . Tak czy siak prosze o pomoc czy znacie jakies poradnie ktore na nfz raz w tygodniu prowadza psychoterapie 1 godz przez telefon?:-) Terapia czy kontynulacja to dalszy krok ku zdrowieniu a przerwanie jej spowoduje ze zapomne kim jestem .
10 lat ucze sie chodzic ... I wciąż upadam. 1.podjalem decyzje 2Nie zrobie wyjatku 3. Bede o tym mowic 4.Tworze afirmacje 5Nie poddam sie 6.Nagordze sie 7.Nie bede dla siebie surowy.
hazardzista85

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość