Witajcie :)

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Alcrol » 03 Lip 2020, 13:17

Cześć.
Wracam do was niestety z wiadomego powodu..
Przez ponad rok udawało mi się trzymać głowę z daleka od hazardu, w tym czasie nie byłem na żadnej terapii, nie uczęszczałem na mitingi, robiłem nadgodziny, spłacałem dlugi i szło całkiem dobrze, udawało mi się nie grać. Niestety znów zagrałem, nie przegrałem dużych pieniędzy jak ponad rok temu ale to nie o to chodzi, chodzi o to że jednak zagrałem... Poczułem to co wcześniej.. także potrzebuje terapii, myślałem jak chyba każdy że sam sobie z tym poradzę. Prawda jest inna :/ w związku z tym mam do was pytanie, czy w obrębie Katowic znacie jakieś ośrodki terapii, ale nie prywatne gdzie za sesje chcą od 300 zl.. chodzi mi o stacjonarną metodę leczenia, wiem nie ma to tak dobrze jak w zamkniętych ośrodkach jednak jestem z tych co to się boja zmian, boją nowości. Być może to i wymówka ale chcę wykonać pierwszy krok bo podobno on jest najtrudniejszy. W dodatku na mityngi tez chce pójść. Wiem że zaraz zapewne zostanę pocisniety :p no więc czekam ;)
Pozdrawiam :)
Alcrol

Re: Witajcie :)

Postprzez chłop ze wsi » 03 Lip 2020, 15:47

witaj ponownie.
Kiedys pisałem już co mnie zadziwia w hazardzistach. Bystrzy ludzie, potrafią na poczekaniu wymyślić kosmiczny powód dlaczego grają, niektórzy nawet przez internet.Latami potrafia ukrywać/maskować coraz większe długi/przegrane.
Ale....No właśnie , jak trzeba wpisać w przeglądarkę: ośrodek terapii uzależnień np Katowice(jak tutaj) to nagle niemoty do kwadratu. Młody gość jesteś, naprawdę nie szukałeś żadnych informacji w internecie ? Nic nie wyszukał amerykański wujek ?
A tak już do meritum: OTU Katowice i nagle :
https://www.google.com/search?client=fi ... u+katowice
w ciągu 0,68 sekundy
Wybierz któryś adres i idź.
Ratuje sie chłopie
powodzenia
chłop ze wsi

Postprzez miszokienka » 03 Lip 2020, 15:57

Alcrol napisał(a):Wracam do was niestety z wiadomego powodu..

Fajnie, że Ci się spodobało to i jednak trochę zatęskniłeś :)

Tak jak napisał chłop ze wsi, szukaj, a na pewno znajdziesz. Zadzwoń we wszystkie miejsca, które podpowie wyszukiwarka i do dzieła, bo
Alcrol napisał(a):jestem z tych co to się boja zmian, boją nowości. Być może to i wymówka ale chcę wykonać pierwszy krok bo podobno on jest najtrudniejszy.

już kombinujesz.
Poerwszy krok jest ważny i trudny, ale ważne są wszystkie decyzję w życiu.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Postprzez Alcrol » 03 Lip 2020, 17:46

I już klaps na dzień dobry :) no więc dzień dobry! :p
Widzisz chlop ze wsi inne słowa klucz wpisywałem dlatego źle mnie kierowało dopiero po przeczytaniu twojego posta stwierdziłem "o ja głupi" ale dzięki ^^
Miś, właśnie staram się nie kombinować, już wiem jak to się kończy..
Alcrol

Postprzez milo » 23 Lip 2020, 07:55

Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Postprzez Czy jest nadzieja... » 28 Lip 2020, 06:41

Witam wszystkich.
Po 10 latach nałogowego grania, utraty rodziny, przyjaciół, znienawidzenie siebie, pisze do Was prosto z Charcic.
Mija mi 3 tydzień terapii zamkniętej i chciałbym się podzielić własnymi doświadczeniami.
Otóż moi drodzy, to najlepsza decyzja jaka podjąłem w życiu! Oczywiście, jest pewnego rodzaju euforia spowodowana emocjami jakie tutaj przeżywam, ale uwierzcie ze jeśli się bardzo chce i podejmie się odpowiednie kroki, to daje cholerna sile. Mam dużo do „odkopania” zarówno w relacjach z rodzina jak i w długach rzecz jasna, ale
Skupiam się na tu i teraz i wierze ze można. Dopóki walczymy, zawsze jest nadzieja...
Długa droga do trzeźwości, ale dam radę...
Pozdrawiam wszystkich
Czy jest nadzieja...

Postprzez kiedyskiedys » 28 Lip 2020, 10:56

WItaj,
Dzieki za podzielenie sie doswiadczeniem. Na odkopanie relacji przyjdzie czas. Wazne jest Tu i Teraz!

Powodzenia i pisz co u Ciebie
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez asia » 28 Lip 2020, 14:14

Czy jest nadzieja... napisał(a):Długa droga do trzeźwości, ale dam radę...

No raczej! Dasz, dasz.
Super, że napisałeś, dałeś nadzieję i że jest Ci tam dobrze.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Czy jest nadzieja... » 29 Lip 2020, 06:40

Cześć!
Dzięki za miłe słowa :)
Dokładnie tak do tego podchodzę, czerpię stad każdego dnia ile wlezie i staram się wyłączyć rozmyślanie na zasadzie „co to będzie?”
Jest sporo pracy, sporo materiałów, wchodzimy w okres wałkowania naszych wyskoków, opowiadania o
sobie co jest trochę bolesne ale wiem ze bardzo potrzebne.
Miłego dnia dla Was no i wytrwałości :)
Czy jest nadzieja...

Postprzez Ovnero93 » 29 Lip 2020, 16:35

Cześć Wszystkim !
Również jestem aktualnie w Charcicach,ciesze się, że podjąłem decyzję o leczeniu i znalazłem się w tym miejscu.

Życzę wszystkim pogody ducha.
Ovnero93

Postprzez asia » 29 Lip 2020, 20:03

To pewnie się znacie :-)
Czy platany dają cień ? Czy jest kawiarenka u Bąbla? Czy są ryby w tym stawiku ? Czy pałacyk jest cały odremontowany ? Byłam tam 17 lat temu. Tak mniej więcej o tej porze, latem.
Powodzenia Wam :)
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Postprzez Czy jest nadzieja... » 30 Lip 2020, 06:24

Dzień dobry!
Tak, znamy się :) co prawda pisaliśmy tutaj „incognito” ale okazało się, ze oboje śledzimy forum, wiec fajny zbieg okoliczności :)
Co do ośrodka, to naprawdę piękny teren. Stawik jest, ryby pływają, palacyk po remoncie.
Warunki są tu świetne, można w zupełności się „odciąć” i skupić na terapii.
Asiu, mogę wiedzieć jak wyglada Twoje życie teraz? Udaje się trwać w abstynencji?
I z jakim nastawieniem i celem jechałas do Charcic?
Miłego dnia wszystkim :)
Czy jest nadzieja...

Postprzez kiedyskiedys » 30 Lip 2020, 08:31

Ona dłużej nie gra niż Ty masz lat ;)
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez Czy jest nadzieja... » 30 Lip 2020, 09:41

W ta nie wątpię :) natomiast z przyjemnością posłucham takiej historii. Dotychczas nie wierzyłem ze można, ze się da...
dlatego pełen podziw
Czy jest nadzieja...

Postprzez asia » 30 Lip 2020, 12:51

No udaje mi się trwać w abstynencji :-) Nie gram i nawet ogarniam to całe życie.
Mam kryzysy, ale jak się pojawiają to nie odpuszczam tylko działam.
A pojechałam tam z nastawieniem że jak mi się nie spodoba to natychmiast pakuję się i wyjeżdżam.
Zdeponowałam w księgowości pieniądze aby mieć na taksówkę z Charcic do Warszawy..
Nie rozpakowałam się przez 2 tygodnie. Rano tylko wysuwałam walizkę spod łóżka i zmieniałam majtki.
Po pierwszej nocy, rano na społeczności była rundka jak kto się czuje. Ja powiedziałam że źle , że jestem wku..ona na koguty , psy, kury i jakieś puchacze które robią hu hu. I ogólnie byłam przygotowana do wyjazdu.
Przez 6 tygodni może ze 2 razy zadzwoniłam do domu, a tak nie miałam żadnego kontaktu.
A po 6 tygodniach kombinowałam co by tu zrobić żeby zostać tam na zawsze.
I do dziś uważam, że wyjazd do Charcic był najlepszą inwestycją w moim życiu.
asia

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości