Gram 13 lat.....

Moderatorzy: anwaz, admin

Re: Gram 13 lat.....

Postprzez chłop ze wsi » 20 Mar 2020, 19:57

przymierze napisał(a):każde zagranie po terapii boli
Czyli byłeś na terapii
a tu
przymierze napisał(a):wiedziałem że wie o moim nałogu jak i i pewnie cała moja rodzina

To co robiłeś na tej terapii?? Skoro szczerość to podstawa w kontaktach z bliskimi a Twoja rodzina "pewnie wie". Domyslać się a wiedzieć to różnica nie sądzisz.? Ja widziałem że mój syn ma jakiś problem -alkohol -nie było objawów, narkotyki-powoli wykluczyłem.A problem było widać że jest. O hazardzie wiedziałem tyle że znałem to słowo.
Pomyśl, być może tu masz przyczynę braku szczęścia cokolwiek by to miało znaczyć. Dla niektórych szczęście to brak nieszczęścia. Jesli lubisz czytać ,Tatarkiewicz "O szczęściu". Polecam.
Powodzenia
chłop ze wsi

Gram 13 lat.....

Postprzez przymierze » 20 Mar 2020, 20:38

Chłopie ze wsi :) Najbliższym powiedziałem żonie, synowi ,mamie i bratu ,tatę oszczedzilem bo miał już
dwa zawały a z siostrą nie rozmawiam
Z dalszą rodziną mam sporadyczny kontakt dlatego nie informowalem ich o moich problemach .
Na terapii uczono mnie że tajemnica jest wrogiem zdrowienia ale też że mamy informować tylko
najbliższych.
Książkę zobaczę :) a może nawet przeczytam

Pozdrawiam
przymierze

Gram 13 lat.....

Postprzez dzban2 » 21 Mar 2020, 03:59

przymierze napisał(a):Zaśmiewasz swój problem oceniając mnie

nie oceniam , jezeli tak odebrales moj post to sorki ,,,
przymierze napisał(a):Moim problemem jest to że nie mogę sobie wybaczyć straconych lat ...tych kilkanaście lat
ostrego grania i ten ciężar wspomnień mnie przygniata .

doskonale to rozumiem , i z serca wspolczuje

pozdrawiam , zdrowka duzo
dzban2

Gram 13 lat.....

Postprzez kiedyskiedys » 25 Mar 2020, 10:44

Moim problemem jest to że nie mogę sobie wybaczyć straconych lat ...tych kilkanaście lat
ostrego grania i ten ciężar wspomnień mnie przygniata .

Poczytaj 12 Krokow Ah i zastanow sie tak naprawde czy robiles pokolei? Czy ukladales swoje zycie pokolei, moze ktorys krok przeskoczyles, moze nie zrobiles Kroku osmego gdzie osoba ktora skrzywdziles mowi "wybaczam Ci". Ciezko pogodzic sie z samym soba, jesli nie jesets pogodzony z Bogiem i innymi.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości