Prosba o pomoc

Moderatorzy: anwaz, admin

Prosba o pomoc

Postprzez sensuszukam23 » 23 Sie 2019, 03:27

Cześć,

Mam na imię Kuba, mam 27 lat. Od 2 lat mam problem z hazardem. Przegrałem prawie 100 tysięcy, wyznałem narzeczonej, pomogła mi spłacić dług, dobrze zarabiam, wiec się jakos udalo. Poszliśmy na terapie par, wybaczyła mi. Mówiłem jej jednak, ze to długi z giełdy i bukmachera, jednak nie poszedłem na terapie uzależnień. Tylko na zwykła, gdzie nie potrafiłem się przyznać do prawdziwego problemu...
Nieszczęśliwym trafem nie zamknęliśmy mojej karty kredytowej, przez co po 4 miesiącach wróciłem do grania.
Mam dług, którego nie umiem spłacić. Przede wszystkim jednak boje się przyznać narzeczonej, ze drugi raz js zawiodłem, bo wiem, ze nie będzie do niej powrotu. Boje się życia bez niej, nie chce budować wszystkiego ns nowo. Mam myśli samobójcze.
Co mogę zrobić?
sensuszukam23

Re: Prosba o pomoc

Postprzez chłop ze wsi » 23 Sie 2019, 06:28

Witaj.
Przeciez wiesz.
Powiedzieć prawdę
Pójść na terapię
Powodzenia bez gry
chłop ze wsi

Prosba o pomoc

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 23 Sie 2019, 07:24

Nic dodać. Nic ująć.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Prosba o pomoc

Postprzez miszokienka » 23 Sie 2019, 09:53

Bez prawdy to ciężko będzie. Jeśli ta karta to jedyny Twój dług to czego tak naprawdę się boisz?
Przyznaj się, ze jesteś uzależniony, najpierw przed sobą, później przed partnerką. Choroba ma to do siebie, że można ją leczyć i należałoby się na leczenie udać po tym przyznaniu. Później może się zacząć dla Was o wiele fajniejsze życie.

A ta karta to chyba nie był taki "nieszczęśliwy traf", tylko zostawienie sobie furtki do szybkiej kasy na granie, co? ;)
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Prosba o pomoc

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 23 Sie 2019, 11:24

sensuszukam23 napisał(a):Przede wszystkim jednak boje się przyznać narzeczonej, ze drugi raz js zawiodłem, bo wiem, ze nie będzie do niej powrotu

Nie wiesz co będzie, bo nikt tego nie wie. Zacznij terapię. Ja zanim powiedziałem byłem już pod opieką terapeuty. Pomógł mi w przygotowaniu sie do tego. Poza tym w razie jakby Cie panna rzuciła (co nie jest końcem świata), to będziesz pod opieką i może nie polecisz grać "z żalu", tylko przyjmiesz konsekwencje swoich czynów na klatę, bez uciekania.
Krzysztof Jarzyna

Prosba o pomoc

Postprzez kiedyskiedys » 26 Sie 2019, 14:17

Skoro boisz sie wyznania prawdy bliskiej jej osobie to stan w prawdzie przynajmniej z samym soba, czyli przyznaj sie przed soba do besilnosci wobec hazardu i idz na terapie lub miting.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Prosba o pomoc

Postprzez muszkin » 26 Sie 2019, 19:34

jesteś chory i zawsze będziesz ale możesz przestać uprawiać hazard i cieszyć się życiem musisz to zaakceptować. ja walczę z sobą każdego dnia pomogła mi terapia ale najwięcej ja sam sobie .ty jesteś młody głowa do góry
muszkin

Prosba o pomoc

Postprzez sensuszukam23 » 28 Sie 2019, 10:49

Cześć,

Dzięki za odpowiedzi.
Kolejne dni to coraz większy stres, jeszcze się łudzę, ze mi się uda samemu jakoś z tego wyjsc.
Boje się bardzo stanąć w prawdzie, bo wiem, ze już nie będzie powrotu....
Każdego dnia okłamuje żonę, ze wszystko jest Ok i serce mi pęka, bo wiem, ze to koniec mojego dotychczasowego życia.

Dzisiaj chyba zadzwonię na telefon zaufania...
sensuszukam23

Prosba o pomoc

Postprzez asia » 28 Sie 2019, 12:54

sensuszukam23 napisał(a):Boje się bardzo stanąć w prawdzie, bo wiem, ze już nie będzie powrotu....

Szkoda Ci , że zamyka się furtka z hazardem?
sensuszukam23 napisał(a):i serce mi pęka, bo wiem, ze to koniec mojego dotychczasowego życia.

Naprawdę serce Ci pęka na myśl o tym,że nie będziesz grać, kłamać , okradać rodziny ?
Serce mi pęka jak to czytam :cry:
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Prosba o pomoc

Postprzez kiedyskiedys » 28 Sie 2019, 13:14

Dlatego mowie, ze jak nie potrafisz powiedziec prawdy zonie to przynajmniej wyznaj ja sobie. Pytanie co jest silniejsze marzenia o wygranej czy miazdzace konsekwencje?
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Prosba o pomoc

Postprzez sensuszukam23 » 08 Wrz 2019, 16:00

Przed sobą widze prawde.
Nie wiem, co robić.
Jest jakiś telefon zaufania?
sensuszukam23

Prosba o pomoc

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 08 Wrz 2019, 20:11

Jakbyś widział prawdę, to byś wiedział co robić. Iść sie leczyć...
Krzysztof Jarzyna

Prosba o pomoc

Postprzez asia » 08 Wrz 2019, 21:33

881 488 990
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość