Witam

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam

Postprzez TONNI34 » 12 Maj 2019, 20:59

Mam 34 lata jestem hazardzistą mam długi cale wiem że to nie jest najważniejsze wiem że jestem
chory dziś powiedziałem to swojej rodzinie i mi kamień z serca spadł będą mnie wspierać ja zrobię wszystko żeby ich nie zawieść idę do psychologa później mitingi mam nadzieję że wyjdę z tego gówna ale też wiem że całe życie będę hazardzistą życzę wszystkim wyjścia z tego i polecam mówić o tym rodzinie oni naprawdę mogą pomóc i zrozumieć
TONNI34

Witam

Postprzez Kubuś » 15 Maj 2019, 11:11

Oj mogą pomóc oj mogą , mi tak pomagali , tak spłacali moje długi , taki byłem dobry że nie mijały kilka miesięcy a miałem 2 razy więcej i tak z 5 razy ;)
Ja po przyznaniu też myślałem że zrobię wszystko też bylem u terapeuty ale tylko po to żeby dali mi spokoj u załagodzić sytuację jaka była , aż wkoncu sam byłem bezsilny , bezradny na dnie i wkoncu poprosiłem o pomoc ,ale słuszną, wkoncu dałem sobie szansę sam sobie i wylądowałem w ośrodku stacjonarnym , gdzie jakby to powiedzieć moje życie nabrało nadzieji , nie potrzebowałem do tego rodziców czy dziewczyny ( dziewczyna i tak odeszła) po prostu to moja choroba i to jest tylko w moim interesie jak będę o nią dbał .
A dla Ciebie terapia dzienna i miting , tylko nie mów że masz długi i musisz pracować.
Na pierwszym miejscu ma być ZDROWIE . A aktywna chora głowa Ci w tym nie pomoże, jeśli nie zaczniesz coś z nią robić
Pozdrawiam.
Kubuś

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość