Witam

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam

Postprzez tomsk15 » 08 Sty 2019, 08:29

Dzis kolo 3 nad ranem opisywalem cala swoja historie od a do z
zajelo mi to 4 h podsumowujac swoja tragedie wyczyscilem wszystko,jednak nie chce zeby ludzie czytali jak wygladalo moje zycie prywatne a taki byl cel, chcialem sie z wami tym podzielic.Przepraszam ale jak o tym mysle to opadaja mi rece jak mozna byc tak skonczonym..moze wkrotce opowiem cos wiecej..11 grudnia usilowalem sobie odebrac zycie oczywiscie w amoku grania..dodam ze nigdy wczesniej nie towarzyszyly mi takie mysli..
tego samego dnia trafilem do psychiatryka i od tamtej pory zaczela sie moja abstynencja.7 dni szpital + 22 dni na wolnosci.
Pozdrawiam Tomasz uzaleziony od maszyn Londyn lat 27 .
tomsk15

Witam

Postprzez nocnywilku » 08 Sty 2019, 20:22

Witaj Tomku. Tu jesteś wśród "swoich". Czytaj, pisz, korzystaj z forum które jest kopalnią wiedzy. Pozdrawiam
Gdyby były dwa zycia jedno oddałbym Bogu, drugie oddałbym najlepszemu ze wszystkich nałogów.
nocnywilku

Witam

Postprzez Andy » 08 Sty 2019, 20:46

Skasowałeś tę historię, ale zrobiłeś dobry początek - spoglądając odważnie na swoje życie. Może podzielisz się swoim życiem z grupą terapeutyczną albo z terapeutą uzależnień - w każdym razie witaj na forum.
Na ogół przecież ludzie, nawet najbardziej niegodziwi, są naiwniejsi i lepsi, niżbyśmy w ogóle mogli przypuszczać. Zresztą i my również.
F. Dostojewski, Bracia Karamazow
Andy

Witam

Postprzez tomsk15 » 09 Sty 2019, 00:39

Dzieki nocny..tez tak uwazam;)

Andy. skasowalem poniewaz sie jej wstydzilem..naprawde hazard odegral za duzo role w moim zyciu,dodam
ze wszystko sie zaczelo 4 lata temu..i tak dzien w dzien bez przerwy,towarzyszylo mi na kazdym kroku..
wspolczuje kazdemu uzalennionemu nigdy nie myslalem ze to spotka mnie..
jezeli chodzi o meetingi grupowe to sa w moim miescie gdy tylko wyzrowieje napewno tam sie wybiore,w sumie nie moge sie juz doczekac ,chcialbym poznac na zywo ludzi z tego samego worka oraz tych juz 'zdrowych'

Pozdrawiam
tomsk15

Witam

Postprzez p1977 » 09 Sty 2019, 01:43

Witaj, nie czekałbym na Twoim miejscu tylko poszedł na meeting od razu. Wstyd? Znam to. Czytaj forum i Działaj, nie ma co zwlekać, zapraszam Cię też do przeczytania m.in. mojej historii.
p1977

Miejscowość: Stolica

Witam

Postprzez tomsk15 » 09 Sty 2019, 12:13

Jednak zdrowie mi nie pozwala..posiadam atopowe zapalenie skory ,ktore napewno sie nasililo poprzez granie i stres ktory mi towarzyszyl przez 4 lata..wiadomo jest to choroba skorna..,przy zaostrzonych przypadkach organizm jest bardzo slaby. Miesiac temu okradlem swojego najlepszego kolege (od tamtej pory takze nie gram) 8 dni spedzilem w psychiatryku po probie ... ...Delikatnie stanalem na nogi, nie mam dostepu do jakichkolwiek srodkow,pracuje ale czuje sie fatalnie prawdopodobnie zlapalem gronkowca na twarzy,za 2 tyg lece do Pl do mojej dermatolog.
tomsk15

Witam

Postprzez tomsk15 » 09 Sty 2019, 12:20

Dzis mija rowny miesiac od kiedy nie gram,jakos staram sie wszystko poukladac..wiadomo latwo nie jest,dlugi trzeba splacac,i to w duzej dosyc skali.Tylko zeby dopisywalo zdrowie..aa na dodatek spotykam sie w Pl z moja pierwsza miloscia za gowniarza :D W sumie docieramy sie od dluzszego czasu,oczywiscie ona o niczym niewie.bardzo mi na niej zalezy ale ona.nie ma pojecia co zrobilem miesiac temu oraz jak wygladalo moje cale zycie przez pare ost lat.
tomsk15

Witam

Postprzez ula.h » 12 Sty 2019, 10:06

Zamierzasz jej powiedzieć o swojej chorobie?
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości