Menu +

Zalecenia Gamblers Anonymous

Dla wszystkich Anonimowych Hazardzistów,
szczególnie dla nowych uczestników

1. Uczęszczaj na tak wiele mityngów, jak to jest możliwe, ale przynajmniej na jedno spotkanie na tydzień. MITYNGI DZIAŁAJĄ.
2. Telefonuj do innych uczestników tak często, jak to jest możliwe pomiędzy mityngami.UŻYWAJ LISTY TELEFONÓW                                                                      3. Nie testuj lub nie kuś siebie samego. Nie przyłączaj się do znajomego, który uprawia hazard . Nie chodź do lub w pobliże hazardowego przedsiębiorstwa.
NIE GRAJ HAZARDOWO W COKOLWIEK.
To obejmuje rynki papierów wartościowych, towarów, opcje, kupowanie lub granie na loterii, loterię fantową, rzucanie monetą lub zakłady totalizatora sportowego.
4. Żyj Programem Anonimowych Hazardzistów JEDEN DZIEŃ NA RAZ. Nie próbuj rozwiązać swoich wszystkich problemów natychmiast.
5. Często czytaj program ZDROWIENIA i JEDNOŚCI (12 Kroków i 12 Tradycji ) oraz stale przeglądaj Dwadzieścia Pytań. Stosuj kroki w swoich codziennych sprawach. Te kroki są podstawą całego Programu Anonimowych Hazardzistów i praktykowanie ich jest kluczem do twojego rozwoju. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pytaj swoich Zaufanych Sług i Sponsorów.
6. Wpływ Pomocy Grupy na mityngu może złagodzić prawne, finansowe, zawodowe i osobiste napięcia. Stosowanie tego pomoże w twoim wyzdrowieniu.
7. Bądź wytrwały ! Dni i tygodnie miną niebawem i jako, że regularnie uczestniczysz w mityngach, zachowujesz abstynencję od hazardu i stosujesz wskazówki zawarte na tej stronie, doświadczysz dalszego zdrowienia.

fragment Combo Book http://www.gachicago.org/combo_book.html