Menu +

Wstęp

NAPRZÓD

Zgłaszając się do Anonimowych  Hazardzistów i autentycznie poszukując pomocy, prawdopodobnie zrobiliście w tej sprawie najważniejszy krok w życiu.

Ta broszura jest zaprojektowana, aby wam pomóc w pierwszych dniach we wspólnocie. Na kolejnych stronach znajdziecie praktyczne porady, które zostały wypróbowane i przetestowane przez nałogowych graczy w ciągu wielu lat.

Wszystko, czego oczekujemy od was to, że  otworzycie się na treści, jakie znajdziecie na stronach tej broszury.  Pod tym względem wasze życie, (jeśli jesteście tacy jak my) było niemożliwe do opanowania, skierowane na niekontrolowany pociąg do gry. Tryb życia, jaki wiedliście mógł mieć jedynie taki rezultat: cierpienie, niepokój i ruina finansowa dla was i waszych najbliższych.

Styl życia Anonimowych Hazardzistów będzie dla was całkowicie odmienny.   Może was nawet przerazić. Ale możemy was zapewnić, że styl życia Anonimowych Hazardzistów przyniesie rezultaty w postaci szczęścia, spokoju ducha i szacunku dla samego siebie.

Wszystko, czego potrzeba to otwarty umysł i autentyczne pragnienie pozostania z daleka od następnego zakładu, choćby jeden dzień w życiu.

Witamy was wśród Anonimowych Hazardzistów i bardzo, bardzo prosimy – jeśli jest coś, czego nie rozumiecie,  nie krępujcie się zapytać  kogoś o wyjaśnienie.

Nie jesteście już sami!

Przyjmijcie przyjazną dłoń.