Menu +

Powiedz swoim bliskim o Gam-Anon

POWIEDZ SWOIM BLISKIM O GAM-ANON……ON MOŻE IM POMÓC

Nałogowi hazardziści pochodzą ze wszystkich sfer życia, należą do obu płci i są w każdym możliwym wieku.

Nie mamy wątpliwości, że ty jako nałogowy gracz, znajdziesz kogoś bliskiego sobie, kto cierpi z powodu twojego nałogu. Kierując się tą myślą, chcielibyśmy przekazać ci nieco informacji o wspólnocie zwanej Gam –Anon.

Gam – Anon, mimo że działa oddzielnie od Anonimowych Hazardzistów ma z nimi bliski związek, o tyle że jej członkami są żony, mężowie, ukochani, rodzice lub po prostu bliscy przyjaciele nałogowych graczy.

Ich cierpienie jest całkowicie odmienne od cierpienia samych graczy. Nie mają oni jakiegokolwiek wpływu na nasz nałóg. Słuchając członków Gam – Anon, stwierdzamy, w większości przypadków, że ich huśtawka nastrojów zależy od wyników dnia ich gracza, i w rzeczywistości, w bardzo wielu przypadkach, stają się przedłużeniem gracza i niestety, w pewnej ilości przypadków, tam gdzie była kiedyś miłość, pozostają tylko nienawiść i gorycz. A ponadto rozstrój i uczucie beznadziei, rozumiecie więc chyba, dlaczego oni również potrzebują pomocy.

Gam – Anon nie powstrzyma twojego nałogu, ale – co wynika z naszych doświadczeń, może pomóc w uzdrowieniu naszych bliskich i wziąć udział w uzdrawianiu nas samych. Gdy my będziemy uczęszczać na spotkania Anonimowych Hazardzistów, a nasi bliscy będą uczęszczać na spotkania Gam – Anon, znajdziemy lepsze zrozumienie i kontakt, przy pracy w ramach naszych programów i współdzieleniu naszego ozdrowienia.